Рециркулятори бактерицидні

Показано від 1 до 15 з 19 (всього сторінок: 2)

Опромінювач - рециркулятор бактерицидний
Принцип дії рециркулятора заснований на знезараженні повітря, що прокачується уздовж безозонових бактерицидних ламп низького тиску всередині корпусу опромінювача.
Бактерицидні опромінювачі реціркуляторного типу приходять на заміну традиційній методиці обробки повітря відкритими облучателями.
Рециркулятори бактерицидні призначені для знезараження повітря лікувально-профілактичних установ, харчових виробництв, перукарень, спортивних, дитячих, навчальних, об'ємних житлових приміщень.
Бактерицидні лампи використовуються для знезараження повітряного середовища шляхом знищення таким потужним окислювачем, як озон, бактерій, вірусів та інших мікроорганізмів.
Бактерицидні лампи, особливо що працюють в закритих опромінювач реціркуляторного типу, ідеально підходять для застосування в самих різних областях, де потрібно знезараження повітря на регулярній основі, особливо при безперервних виробничих циклах.
ЗАВЖДИ Є В НАЯВНОСТІ рециркулятора СЕРІЇ "АЕРЕКС СТАНДАРТ".
Продуктивність рециркуляторів вказана в зразкових величинах, тому що залежить  не тількі від потужності ламп, но і насамперед від потужності вентілятору  та  
від його розташування щодо лампи ( необхідно проточне) , 
інтенсивності експлуатації, наявності припливної вентиляції та температурного режиму. Більш конкретну інформацію Ви можете отримати в телефонному режимі або, за домовленістю, при виїзді нашого фахівця на об'єкт.

Згідно ЗУ "Про захист прав споживачів" облучатели (рециркулятори) належної якості не підлягають поверненню та обміну з суб'єктивних причин споживача.


Категорії приміщень за інтенсивністю бактерицидної обробки облучателями та рециркуляторами:

  1. 1) Операційні, передопераційні, пологові, стерильні зони
  2. 2) Перев'язувальні, кімнати стерилізації, палати, відділення іммуноослабленних хворих, палати реанімаційних відділень, станції переливання крові, фармацевтичні цехи
  3. 3)Палати, кабінети
  4. 4)Дитячі ігрові кімнати, шкільні класи, військові частини, торгівельних залах супермаркетів і магазинів самообслуговування, офісні приміщення, банки та безпосередньо біля робочих місць, квартири, пенітенціарні і державні установи, громадські місця, в тому числі вокзали і аеропорти
  5. 5)Кімнати для куріння, місця громадського користування, сходові майданчики, промисловість