Діатермокоагулятор хірургічний ДКХ-250 (250Вт)

Відгуків: 0 / Написати відгук

  • Код товару: ДКХ-250(250вт)
  • Наявність: В наявності
  • Діатермокоагулятор хірургічний ДКХ-250 (250Вт)
  • Print:

Призначений для різання і коагуляції біологічних тканин струмом високої частоти (440 - 1800 кГц). Потужності апарату досить для виконання всього спектра електрохірургічних втручань. Використовується у відкритій хірургії, лапароскопії, ендоскопії, гінекології, дерматології, стоматології та урології. Також, знаходить своє застосування для лікарської косметології в SPA-комплексах і салонах краси.

Універсальний електрохірургічний апарат являє собою генератор струму високої частоти. Принцип роботи заснований на взаємодії струму високої частоти на електроді з м'якими тканинами. Контур пацієнта має ємнісний зв'язок з генератором, який передає енергію високочастотних коливань на електрод через кабель.

Апарат забезпечує проведення електрохірургічних втручань в моно- і біполярних режимах. Відмінності моно- і біполярної коагуляції полягає в тому, що при монополярной коагуляції струм проходить через значно більший обсяг тканин хворого, при біполярної ж коагуляції - шлях струму лежить через тканини, укладені між двома браншамі біполярного інструменту. Однак, оскільки ефект коагуляції спостерігається там, де щільність струму вище, то і вплив сконцентровано в першому випадку у закінчення монополярного електрода (інструменту), а в другому - між і навколо бранш біполярного інструменту.

Діатермокоагулятор має чітку регулювання потужності з цифровою індикацією на малих значеннях, і великий її запас - на великих.

Діапазон регулювання вихідної потужності:

~ Монополярний режим: 0-250 Вт;

~ Біполярний режим: 0-250 Вт.

Відмінною особливістю даної моделі є можливість роботи в змішаному режимі за рахунок включення модуляції. Модуляція забезпечується пакетами високочастотних синусоїдальних імпульсів без їх загасання (50% часу) під час яких клітини вибухають і тканини ріжуться. Ці імпульси перемежовуються з паузами (50% часу), коли тканини висушуються. Це дозволяє збільшити глибину коагуляції і різання.

Апарат має три програми для запису найбільш часто використовуваних режимів, пам'ять заданих параметрів після виключення. Активація ВЧ-потужності робочих режимів походить від спеціальної педалі з роздільним включенням для монополярного і біполярного режимів.

Тримач електродів оснащений спеціальними кнопками, які дозволяють збільшувати потужність під час коагуляції і різання. Що допомагає при проведенні оперативних втручань. Хірурга немає необхідності відволікати свою увагу на панель управління апарату.

Діатермокоагулятор обладнаний звуковою сигналізацією та показниками аварійного стану. Максимальний час одноразового застосування ВЧ-потужності не більше 10 сек.

 Насадки на коагулятори - 250грн

  • ₴47000.00 грн.

Доставка:

  • Самовивіз
  • Адресна доставка по Харкову — 150 грн
  • Нова пошта, Делівері – за тарифами перевізника

Оплата:

  • Безготівка для юр. осіб
  • Безготівка для фіз. осіб


Переглядів: 1530

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Перевірка

Рекомендовані товари

Просмотренные товары

Інтернет магазин med-svet.com.ua - товари медичного призначення та витратні матеріали до них.

Онлайн IT курсы для обучения с нуля