Парафинонагреватель

Відгуків: 0 / Написати відгук

 • Парафинонагреватель
 • Код товару: ТПН-02
 • Наявність: В наявності
 • Парафинонагреватель
 • Print:

ПАРАФІНОНАГРІВАЧІ "КАСКАД"

Цей апарат призначений для нагрівання та забезпечення озокериту, парафіну та інших речовин. У зв'язку із тим, що під час нагрівання відбувається бактеріальна обробка, парафін та інші суміші на його основі, можуть бути в подальшому використані для профілактичних, лікувальних, косметологічних та інших процедур.


Нагрівач парафіну дозволяє істотно знизити енергетичні затрати та виконати всі необхідні дії з препаратами в оптимальні терміни. Все це робить парафінонагрівач  невід'ємним атрибутом фізіотерапевтичного кабінету або відділення.


Перш ніж купити парафінонагрівач, необхідно звернути увагу на його функціональні особливості, які можуть бути принципово важливими при використанні:


По-перше, рекомендується купувати нагрівач для парафіну, що має достатній рівень термоізоляції. Під час роботи корпус апарату нагрівається, іноді до досить високих температур. Якщо парафінонагрівач добре термоізольований, його використання стає повністю безпечним: при контакті з приладом ризик отримання опіку відсутній.

По-друге, парафінонагрівач повинен мати таку конструкцію, яка забезпечить найефективнішу процедуру плавлення – експлуатація в щадному режимі дозволить суттєво збільшити термін служби служби приладу. Крім того, зверніть увагу, яким чином парафінонагрівачі зливають оброблений парафін: краще, якщо прилад забезпечений спеціальний краном з якісного матеріалу для регулювання процесу.

Звичайно, важливим критерієм є і  ціна. Данне обладнання є досить складним, тому якісні та безпечні при експлуатації вироби не можуть бути дешевими.


Функції, які виконують парафінонагрівачі, використовуються для забезпечення багатьох процедур у фізіотерапевтичних кабінетах і не можуть бути замінені іншими технічними обладнаннями.


Як і інші технічні засоби цього виду, даний парафінонагрівач призначений для плавлення парафіну та інших речовин на його основі. Парафінонагрівач  можна придбати як для санаторіїв, так і для клінік або лікарень. Ємність приладу варіюється, залежно від бажання замовлення: вона може складати від 2 до 24 літрів. Важливо! Парафінонагрівач повинен використовуватись на визначених умовах: відносна вологість повітря не повинна підвищувати 80%, температура – коливатися в межах від +10 до +35˚С.


Внутрішня місткість парафінонагрівача «Каскад» виготовлена з харчового алюмінію. До зовнішньої поверхні ємності щільно прилягають плоскі електронагрівачі на основі термоупорного міканіту. Надійна термоізоляція між нагрівачами та зовнішнім корпусом забезпечує зниження температури вдвічі, тобто за температури всередині робочої суміші 100 °C, температура зовнішнього корпусу не перевищує 50 °C. Зовнішній корпус виготовлений із термостійкого високоміцного пластику. Зливання парафіну з бака здійснюється за допомогою крана. Головка зливу та корок виготовлені з латуні та ретельно притерти, кран добре прогрівається й парафін у ньому не застигає. Автоматичне підтримання температури забезпечується датчиком-реле температури. Встановлення необхідного режиму (температури робочої суміші) здійснюється за допомогою ручки терморегулятора. Терморегулятор забезпечує плавне регулювання температури. Діапазон регулювання: від 40 до 85С. Бак парафінонагрівача закривається кришкою.


Парафінонагрівач призначений для роботи з озокеритом, парафіном, воском, лікувального бруду (комплектація – грязенагрівач) та подібних матеріалів, з необхідною РН, та вмістом солі. Прилад може застосовуватися у санаторіях, лікарнях та клініках. За бажанням замовника можемо виготовити парафінонагрівач на 2л, 6л, 12л, 24л, 40л. 

ЦІНА ЗІ ЗНИЖКОЙ 10% :


ПР-06 - 15750грн


ПР-12 - 19900грн


ПР-24 - 24200грн


ПР-40 - 29300грн

 • ₴15000.00 грн.
 • ₴13500.00 грн.

Погодьте з Продавцем спосіб оплати та доставки.

Доставка:
 • Самовивіз
 • Адресна доставка  — 150 грн
 • Нова пошта, Делівері – за тарифами перевізника
Оплата:
 • Безготівка для юр. осіб
 • Безготівка для фіз. осіб

Переглядів: 1954

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Перевірка

Просмотренные товары

Парафинонагреватель
Парафинонагреватель
₴15000.00 грн.₴13500.00 грн.

Інтернет магазин med-svet.com.ua - товари медичного призначення та витратні матеріали до них.