Солярії домашні лікувальні ОЕН на універсальному штативі з таймером

Відгуків: 3 / Написати відгук

 • Виробник: Мед-Свет
 • Код товару: Солярии домашние лечебные ОЭН на универсальном штативе
 • Наявність: В наявності
 • Солярії домашні лікувальні ОЕН на універсальному штативі з таймером
 • Print:

Знижку 7% подовжено !

Освітлювач дволамповий ОЕН230 на універсальному штативі є світильник відкритого типу довжиною 1 м на переносному розкладному штативі зі шнуром 1,5 м і виделкою живлення. Загальна вага-6кг (2+4кг). Захисні окуляри MAX TITAN в комплекті. Вартість додаткових окулярів- 200 грн. За бажанням покупця може комплектуватися спеціальними окулярами з поліпшеними характеристиками Universal Titan (при наявності) вартістю 280грн або Fitter Sigma за 320грн 

Освітлювач комплектується таймером зі звуковим сигналом (хвилини, секунди), що дозволяє користувачу не перевищувати отримувану розрахункову дозу УФ-променів.

При розміщенні на відстані 1,2-1,5 м дозволяє досягти рівномірної засмаги всього тіла людей середнього зросту. 

Приймати сеанси засмаги можна як в положенні стоячи (сидячи), так і в положенні лежачи. Універсальний штатив регулюється по висоті від 1.2 до 2 метрів.

Можливе кріплення одночасно двох приборів. Для одночасного користування двома людьми вони кріпляться в різні боки. Для посилення Еритемного ефекту можливе кріплення двох освітлювачів в одну сторону для однієї людини (вертикально).  Штатив досить простий у використанні, швидко складається для перенесення або зберігання. Займає мало місця у складеному стані. Вага штатива - 4кг . Як сам солярій, так і штатив мають пакувальні коробки.

 Рекомендований курс для отримання безпечної засмаги вказаний у паспорті з урахуванням особливостей людей з темною і світлою шкірою. Рекомендований час сеансів при постійному використанні в середньому 10-20 хвилин в день.

 Еритемний ефект досягає максимуму при температурі в приміщенні 20-25 градусів і знижується при температурах вище 30 або нижче 18 градусів Цельсія та відносной вологості більш 70%.

Невелика сумарна потужність ламп (60Вт) і малоінтенсивне світловий потік (360лм) дозволяють, при рекомендованому використанні, уникнути будь-яких можливих негативних наслідків, пов'язаних з впливом ультрафіолетового випромінювання на організм.

Ресурс ламп - 2-4тис.часов (залежить від якості електромереж).                  Собівартість сеанса терапії в комфортних звичних умовах приблизно 10 гривень (не хвилина, а весь сеанс, при  мінімально +1 комплекті ламп ). А якщо повністю використовувати ресурс електронного блоку з регулярною заміною ламп протягом 10 років, то собівартість сеансу знижується в два рази. Споживана потужність з мережі - 0,09кВт/г (один сеанс - 12коп.). Один комплект ламп розрахований приблизно на рік-два. Далі ефективність експлуатації ламп поступово знижуватиметься, УФ потік слабшатиме, тому потрібна їх своєчасна заміна.


Освітлювачі для засмаги  ОЄН-230 за багато років продажів здобули тільки позитивні відгуки. Простота у використанні і ефективність при невисокій ціні - головні плюси цих приладів.


Загальне користування прибору "Домашній солярій - опромінювач ОЄН-230":

- отримання безпечної м'якої і гарної засмаги,

- поповнення УФ-недостатності,

- підвищення загального імунного тонусу організму,

- стимулюючий вплив на волосяний покрив,

- профілактика рахіту у дітей,

- лікування (купірування) деяких шкірних захворювань в домашніх умовах або в дитячих, санаторно-курортних і оздоровчих установах. Рекомендований при псоріазі, екземі, вітіліго, атопічний дерматит та інших шкірних захворюваннях як допоміжний засіб,

- загоєння ран, опіків, виразок


    Вартість двох світильників ОЕН-230 з чотирма лампами на штативі -    +2800грн

   ОЕН230 на штативі з комплектом (2 або 4шт) додаткових ламп -    +750 / +1500 грн.


Побічні дії:

Якщо лікування або засмага проходить без прийому фотосенсебилизаторов, побічні дії мінімальні і пов'язані тільки з дією ультрафіолету ― свербіж шкіри, сухість шкіри, почервоніння та опіки шкіри (при надмірно високом дозуванні УФ-променів). Для їх запобігання необхідно правильно визначати фототип шкіри, здійснювати підбір доз ультрафіолету.

Протипоказання:

Меланома або рак шкіри в анамнезі, захворювання шкіри з порушенням механізмів відновлення ДНК та ризиком розвитку новоутворень (пігментна ксеродерма, синдром Блума, синдром сімейного диспластичного невуса); захворювання, перебіг яких погіршується при впливі ультрафіолету (червоний вовчак, аутоімунний тиреоїдит), захворювання очей (катаракта, відсутність кришталика), туберкульоз,  підвищена фоточутливість ,. захворювання щитовидної залози , висока температура та ін..Звертаємо вашу увагу: при перевезенні під впливом вібрації можливі незначні механічні ушкодження. 

Перше, що потрібно зробити при отриманні – оглянути прилад на цілісність. ВИКЛЮЧНО В ПРИСУТНОСТІ ПРЕДСТАВНИКА НОВОЇ ПОШТИ. При  виявленні ушкоджень(тріщини, сколи, розбиті лампи)  не треба нічого робити, достатньо щоб співробітник НП зафіксував їх і склав акт. У цьому випадку Покупцеві замінюється  швидко прилад з урахуванням усіх сплат, а збитки компенсує нам вантажоперевізник.  

Наступний етап перевірки – перевірка працездатності. ТАКОЖ ВИКЛЮЧНО В ПРИСУТНОСТІ ПРЕДСТАВНИКА НОВОЇ ПОШТИ.Якщо , наприклад, несправна розетка у відділенні НП і з цієї причини сталося замикання, це не вина відправника та отримувача приладу. Іноді можливі ситуації коли лампа вискакує з пазів тримача від вібраціі або виходить з необхідного положення.  У цьому немає нічого страшного,  і легко виправляється, механічним шляхом за 10 секунд. Якщо раптом при отриманні виявилося таке непорозуміння - необхідно відразу ж зв'язатися з нами, не роблячи жодних дій, щоб уникнути деформації лампи або тримача.Із ймовірністю 90% усі питання оперативно буде вирішено. Гарантійні зобов'язання строком 12 місяців у найповнішому обсязі набирають чинності з тієї хвилини того дня, коли товар був придбаний,тобто повністю оплачено.

Відповідно до ЗУ "Про захист прав споживачів", прилади электронні належної якості та відповідні заявленим характеристикам , не підлягають поверненню та обміну з суб'єктивних причин споживача.


 • ₴4840.00 грн.
 • ₴4500.00 грн.

Доставка:

 • Самовивіз
 • Адресна доставка по Харкову — 150 грн
 • Нова пошта, Делівері – за тарифами перевізника

Оплата:

 • Безготівка для юр. осіб
 • Безготівка для фіз. осіб


Переглядів: 1286

Просмотренные товары

Інтернет магазин med-svet.com.ua - товари медичного призначення та витратні матеріали до них.

Онлайн IT курсы для обучения с нуля