Солярії на цільному пересувному штативі з таймером

Відгуків: 0 / Написати відгук

 • Виробник: Мед-Свет
 • Код товару: Солярии на цельном передвижном штативе с таймером
 • Наявність: В наявності
 • Солярії на цільному пересувному штативі з таймером
 • Print:

ОПИС :

ОЄН-130/230 представляє собою світильник відкритого типу довжиною 1 м на цільнозварному пересувному штативі (550х590х1170 мм) шнур 1,5м. Загальна вага- 4кг (одноламповий - 3 кг). Захисні окуляри Max Titan в комплекті. Вартість додаткових очок - 200 грн. За бажанням покупця може комплектуватися спеціальними окулярами з поліпшеними характеристиками Universal Titan (при наявності) вартістю 280грн або  Fitter Sigma за 320грн .  Застосовується в основному в реабілітаційних центрах, санаторно-курортних, дитячих установах. 

Осветитель комплектуется таймером со звуковым сигналом (минуты,секунды), что позволяет пользователю не  превышать получаемую расчетную дозу УФ-лучей.

Штатив виготовляється на замовлення терміном до 15 днів. Розміщення освітлювача на штативі - вертикальне.

При розміщенні на відстані 1,2-1,5 м дозволяє досягти рівномірної засмаги всього тіла людей середнього зросту. Приймати сеанси засмаги можна як в положенні стоячи, так і в положенні сидячи. Рекомендований курс для отримання безпечної засмаги вказаний у паспорті з урахуванням особливостей людей з темною і світлою шкірою. Рекомендований час сеансів при постійному використанні в середньому 15-25 хвилин в день. Еритемний ефект досягає максимуму при температурі в приміщенні 20-25 градусів і знижується при температурах вище або нижче цих значень. Невелика сумарна потужність ламп (60Вт) і малоінтенсивне світловий потік (360лм) дозволяють, при рекомендованому використанні, уникнути будь-яких можливих негативних наслідків, пов'язаних з впливом ультрафіолетового випромінювання на організм. Ресурс ламп - 2-4тыс. часов (залежно від якісті  єлектромережі)

Рекомендован не тільки для отримання засмаги, але і для лікування псоріазу, екземи, вітіліго, атопічного дерматиту та інших шкірних захворювань як допоміжний засіб.

  Використовуються спеціальні вітальні люмінесцентні ерітемние лампи ЛЕ 30 М низького тиску з великою часткою променів UV-A в спектрі випромінювання від 280 до 380Нм. Ерітемні лампи випромінюють світловий потік, який найбільш близький за характеристиками сонячних променів на рівні поверхні землі. Свого максимуму випромінювання ламп досягає в діапазоні 310-330нм. Виробництво заводу "Лісма" . Лампи були розроблені в Радянському Союзі профільним НДІ Джерел світла, виробляються і успішно застосовуються в наші дні в лікувально-оздоровчих і дитячих установах, домашніх умовах, для поповнення УФ-недостатності в умовах Крайньої Півночі, а так само в тваринництві для стимуляції росту молодняку ​​і профілактики рахіту.

Для курсового і профілактичного багатопрофільного використання. ___________________________________________Освітлювачі для засмаги Оен-230 за багато років продажів здобули тільки позитивні відгуки. Простота у використанні і ефективність при невисокій ціні - головні плюси цих приладів.

Домашній солярій - опромінювач для:

- отримання безпечної м'якої та гарної засмаги,

- Поповнення УФ-недостатності,

- Підвищення загального імунного тонусу організму,

- Стимулюючого впливу на волосяний покрив,

- профілактики рахіту у дітей,

- лікування шкірних захворювань у домашніх умовах або у дитячих, санаторно-курортних та оздоровчих закладах.

Рекомендований не тільки для одержання засмаги, але й для лікування псоріазу, екземи, вітіліго, атопічного дерматиту та інших шкірних захворювань як допоміжний засіб


Вартість ОЄН-230 на штативі з комплектом додаткових ламп (2 або 4шт) - +750 /1500грн.


 • ₴4530.00 грн.

Погодьте з Продавцем спосіб оплати та доставки.

Доставка:
 • Самовивіз
 • Адресна доставка  — 150 грн
 • Нова пошта, Делівері – за тарифами перевізника
Оплата:
 • Безготівка для юр. осіб
 • Безготівка для фіз. осіб

Переглядів: 2026

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Перевірка

Просмотренные товары

Інтернет магазин med-svet.com.ua - товари медичного призначення та витратні матеріали до них.