УФ-опромінювач дерматологичний(псоріаз) на підставці ОЄН-130

Відгуків: 0 / Написати відгук

 • Виробник: Мед-Свет
 • Код товару: УФ-облучатель дерматологический(псориаз) на подставке ОЭН130
 • Наявність: В наявності
 • УФ-опромінювач дерматологичний(псоріаз) на підставці ОЄН-130
 • Print:

ЗНИЖКА !

Апарат ультрафіолетового опромінення дерматологічний ОЄН-130 призначений для лікування  шкірних захворювань шляхом впливу УФ-опромінювання певного діапазону. Опромінення UV надає  імунорегуляторну дію, нормалізує баланс запальних і протизапальних факторів в ураженій шкірі. При цьому, як і при лікуванні методом ПУВА терапії, гальмується надлишковий поділ клітин. Висипання поступово бліднуть, стають менш щільними, зникає лущення. Це відбувається за рахунок зменшення кількості клітинних елементів в осередках псоріазу. Також відзначається виражена протисвербіжна дія.

 

Для домашнього використання.

 

ЗАСТОСУВАННЯ :

 

УФ-опромінювач ОЄН-130 використовується для сеансів фототерапії при загальній терапії шкірних захворювань.

Спектр випромінювання лампи (діапазон довжини світлової хвилі від 280 до 380нм при максимальному випромінюванні 310-330нм) потрапляє одночасно в спектральні зони ультрафіолету UV-А та UV-В. Завдяки цьому, рекомендований не тільки  для курсового сеансного лікування псоріазу, екземи, вітіліго, атопічного дерматиту та інших шкірних захворювань як допоміжний засіб при загальної терапії, але  і для одержання засмаги, лікування ран та опіків, та інше

У спектрі з максимальним випромінюванням є "дерматологичний" діапазон UV-B з довжиною світлової хвилі 311нм.

Методика проведення терапії середньохвильовим УФ-спектром UV-B (310-313 нм) псоріазу та вітіліго полягає у щоденному (або через день) опроміненні ураженої ділянки шкіри за рекомендованою таблицею. Якщо апарат використовується вдома для кількох пацієнтів, потрібно визначити індивідуальну чутливість шкіри кожного пацієнта. Терапевтичний курс лікування світловою хвилею даного спектру складається з 15-30 процедур на місяць по щодня наростаючій тривалості. Після закінчення такого курсу лікування, за умови ремісії, рекомендується постійна підтримуюча терапія, інтенсивність якої підбирається індивідуально. Саме це робить розумним придбання апарату для використання вдома, поєднуючи лікування з періодичними консультаціями у лікаря. Ультрафіолетове випромінювання не зможе повністю вилікувати псоріаз - для цього потрібна комплексна терапія: дієта, дерматологічні креми та ін. Однак, терапія ультрафіолетовим випромінюванням істотно поліпшить стан шкіри: зменшить почервоніння, свербіж і набряклість.

Терапія довгохвильовим (360-380нм) спектром UV-A,  також присутнйому у світловому потоці приладу, дістала назву ПУВА-терапія (PUVA). Використання ПУВА терапії рекомендовано при атопічному дерматиті, псоріазі, червоному плоскому лишаї, вітіліго, лімфомах, парапсоріазі.

Вплив на шкіру ультрафіолетового випромінювання  найчастіше поєднують із застосуванням різних фотосенсибілізаторів. У сучасній практиці як фотосенсибілізатори застосовуються псоралени: амінофурин, 5-метоксипсорален, 8-метоксипсорален, триметилпсорален.Лікар може призначати фотосенсибілізатори перорально або зовнішньо (наприклад, у формі кремів або розчину для ванни).

Прилад застосовується для лікування захворювань шкіри, таких як:

псоріаз

вітіліго

атопічний дерматит

червоний плоский лишай

гніздова алопеція

кожний зуд

лімфоматоїдний папульоз

хронічна кропив'янка

кільцеподібна гранульома

пруріго

рожевий лишай Жибера

важкий себорейний дерматит

склеродермія

легкі форми Т-клітинної лімфоми шкіри (ТКЛК)

фотодерматоз

екзема

нейродеміт

мікоз

ін. хвороби шкіри.

ОПИС :

Освітлювач люмінесцентний ультрафіолетовий одноламповий еритемний ОЕН-130 на підлоговой підставці є електронним світильником відкритого типу в легкому пластиковому корпусі з кнопкою включення довжиною 1 м зі шнуром 1,5 м і вилкою живлення. Загальна вага- 1,3 кг.

КОМЛЕКТАЦІЯ :

Захисні окуляри MAX TITAN у комплекті. Вартість додаткових окулярів – 200 грн. За бажанням покупця може комплектуватися спеціальними окулярами з покращеними характеристиками Universal Titan (за наявності) вартістю 280 грн. або Fitter Sigma за 300 грн.

Додаткова запасна лампа +350грн

Освітлювач опціонально комплектується таймером зі звуковим сигналом (хвилини, секунди), що дозволяє користувачеві не перевищувати отримувану розрахункову дозу УФ-променів.  Вартість таймера +200 грн.

ХАРАКТЕРИСТИКИ :

Опромінювана площа, мах - 0,9m2. При розміщенні на відстані до 1,3м дозволяє досягти рівномірного опромінення верхньої або нижній частини тіла . Приймати сеанси УФ-терапії можна як у положенні стоячи, так і сидячи, залежить від висоти поверхні розміщення світильника.

Невелика потужність лампи (30Вт) і малоінтенсивний світловий потік (190лм) дозволяють при рекомендованому використанні уникнути будь-яких можливих негативних наслідків, пов'язаних з впливом ультрафіолетового випромінювання на організм.

Ресурс ламп - 2-3тис.часов (залежить від якості електромереж).Лампа розрахована приблизно на рік-два. Далі ефективність експлуатації ламп поступово знижуватиметься, УФ потік слабшатиме, тому потрібна їх своєчасна заміна.

Опромінювачі УФ-терапії ОЕН-115 , ОЄН130 та ОЄН230 за багато років продажів здобули тільки позитивні відгуки. Простота у використанні і ефективність при невисокій ціні - головні плюси цих приладів.

Загальне користування прибору "Домашній довгохвильовий лікувальний УФ-опромінювач ОЄН-130":

- лікування (купіровання) шкірних захворювань у домашніх умовах або в дитячих, санаторно-курортних та оздоровчих закладах, як допоміжний засіб при проведенні комплексної терапії.

- восповнення УФ-недостатності, вироблення вітаміну D,

- лікування гнійних ран, опіків, виразок

- післяопераційне загоєння ран

- шкірні бактеріальні інфекції

- стимулюючий вплив на волосяний покрив,

- профілактика рахіту у дітей,

-  отримання безпечної м'якої та гарної засмаги,

- підвищення загального імунного тонусу, опірності організму, особливо в зимовий період.


Лікувальний ефект: 

- бактерицидний і микоцидный (для поверхневого опромінення),

- імуностимулюючий,

- метаболічний .Побічні дії:

Якщо лікування проходить без прийому фотосенсебилизаторов, побічні дії мінімальні і пов'язані тільки з дією ультрафіолету ― свербіж шкіри, сухість шкіри, почервоніння та опіки шкіри (при надмірно високом дозуванні УФ-променів). Для їх запобігання необхідно правильно визначати фототип шкіри, здійснювати підбір доз ультрафіолету.

Протипоказання:

Меланома або рак шкіри в анамнезі, захворювання шкіри з порушенням механізмів відновлення ДНК та ризиком розвитку новоутворень (пігментна ксеродерма, синдром Блума, синдром сімейного диспластичного невуса); захворювання, перебіг яких погіршується при впливі ультрафіолету (червоний вовчак, аутоімунний тиреоїдит), захворювання очей (катаракта, відсутність кришталика), туберкульоз,  підвищена фоточутливість , захворювання щитовидної залози , висока температура та ін..Користування для засмаги :

Рекомендований курс для отримання безпечної засмаги вказаний у паспорті з урахуванням особливостей людей з темною і світлою шкірою. Рекомендований час сеансів при постійному використанні в середньому 10-20 хвилин в день.Еритемний ефект досягає максимуму при температурі в приміщенні 20-25 градусів і знижується при температурах вище або нижче цих значень.

 

Звертаємо вашу увагу: при перевезенні під впливом вібрації можливі незначні механічні ушкодження.

 Перше, що потрібно зробити при отриманні – оглянути прилад на цілісність. ВИКЛЮЧНО В ПРИСУТНОСТІ ПРЕДСТАВНИКА НОВОЇ ПОШТИ. При  виявленні ушкоджень (тріщини, сколи, розбиті лампи) не треба нічого робити, достатньо щоб співробітник НП зафіксував їх і склав акт. У цьому випадку Покупцеві замінюється  швидко прилад з урахуванням усіх сплат, а збитки компенсує нам вантажоперевізник. 

 Наступний етап перевірки – перевірка працездатності.ТАКОЖ ВИКЛЮЧНО В ПРИСУТНОСТІ ПРЕДСТАВНИКА НОВОЇ ПОШТИ. Якщо , наприклад, несправна розетка у відділенні НП і з цієї причини сталося замикання, це не вина відправника та отримувача приладу. Іноді можливі ситуації коли лампа вискакує з пазів тримача від вібраціі або виходить з необхідного положення.  У цьому немає нічого страшного,  і легко виправляється, механічним шляхом за 10 секунд. Якщо раптом при отриманні виявилося таке непорозуміння - необхідно відразу ж зв'язатися з нами, не роблячи жодних дій, щоб уникнути деформації лампи або тримача.Із ймовірністю 90% усі питання оперативно буде вирішено. Гарантійні зобов'язання строком 12 місяців у найповнішому обсязі набирають чинності з тієї хвилини того дня, коли товар був придбаний,тобто повністю оплачено.

 Відповідно до ЗУ "Про захист прав споживачів" освітлювальні єлектроні належної якості та відповідних характеристик не підлягають поверненню та обміну з суб'єктивних причин споживача.

 

 • ₴2100.00 грн.
 • ₴1980.00 грн.

Погодьте з Продавцем спосіб оплати та доставки.

Доставка:
 • Самовивіз
 • Адресна доставка  — 150 грн
 • Нова пошта, Делівері – за тарифами перевізника
Оплата:
 • Безготівка для юр. осіб
 • Безготівка для фіз. осіб

Переглядів: 432

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Перевірка

Просмотренные товары

Інтернет магазин med-svet.com.ua - товари медичного призначення та витратні матеріали до них.