УФ-опромінювач лікувальний дерматологический(псоріаз) на штативі ОЕН-230ш з таймером

Відгуків: 0 / Написати відгук

 • Виробник: Мед-Свет
 • Код товару: УФ-облучатель лечебный на штативе для всего тела ОЭН-230ш
 • Наявність: В наявності
 • УФ-опромінювач лікувальний дерматологический(псоріаз) на штативі ОЕН-230ш з таймером
 • Print:

Знижку 7% подовжено !

Характеристики:

УФ-опромінювач ОЄН-230 використовується для сеансів фототерапії при загальній терапії шкірних захворювань.

Спектр випромінювання ламп (діапазон довжини світлової хвилі від 280 до 380нм при максимальному випромінюванні 310-330нм) потрапляє одночасно в спектральні зони ультрафіолету UV-А та UV-В. Завдяки цьому, рекомендований не тільки  для курсового сеансного лікування псоріазу, екземи, вітіліго, атопічного дерматиту та інших шкірних захворювань як допоміжний засіб при загальної терапії, але  і для одержання засмаги, лікування ран та опіків, та інше

У спектрі з максимальним випромінюванням є "дерматологичний" діапазон UV-B з довжиною світлової хвилі 311нм.

Методика проведення терапії середньохвильовим УФ-спектром UV-B (310-313 нм) псоріазу та вітіліго полягає у щоденному (або через день) опроміненні ураженої ділянки шкіри за рекомендованою таблицею. Якщо апарат використовується вдома для кількох пацієнтів, потрібно визначити індивідуальну чутливість шкіри кожного пацієнта. Терапевтичний курс лікування світловою хвилею даного спектру складається з 15-30 процедур на місяць по щодня наростаючій тривалості. Після закінчення такого курсу лікування, за умови ремісії, рекомендується постійна підтримуюча терапія, інтенсивність якої підбирається індивідуально. Саме це робить розумним придбання апарату для використання вдома, поєднуючи лікування з періодичними консультаціями у лікаря. Ультрафіолетове випромінювання не зможе повністю вилікувати псоріаз - для цього потрібна комплексна терапія: дієта, дерматологічні креми та ін. Однак, терапія ультрафіолетовим випромінюванням істотно поліпшить стан шкіри: зменшить почервоніння, свербіж і набряклість.

Терапія довгохвильовим (360-380нм) спектром UV-A,  також присутнйому у світловому потоці приладу, дістала назву ПУВА-терапія (PUVA). Використання ПУВА терапії рекомендовано при атопічному дерматиті, псоріазі, червоному плоскому лишаї, вітіліго, лімфомах, парапсоріазі.

Вплив на шкіру ультрафіолетового випромінювання  найчастіше поєднують із застосуванням різних фотосенсибілізаторів. У сучасній практиці як фотосенсибілізатори застосовуються псоралени: амінофурин, 5-метоксипсорален, 8-метоксипсорален, триметилпсорален.Лікар може призначати фотосенсибілізатори перорально або зовнішньо (наприклад, у формі кремів або розчину для ванни).


Прилад застосовується для лікування захворювань шкіри, таких як:

псоріаз

вітіліго

атопічний дерматит

червоний плоский лишай

гніздова алопеція

кожний зуд

лімфоматоїдний папульоз

хронічна кропив'янка

кільцеподібна гранульома

пруріго

рожевий лишай Жибера

важкий себорейний дерматит

склеродермія

легкі форми Т-клітинної лімфоми шкіри (ТКЛК)

фотодерматоз

екзема

нейродеміт

мікоз

ін. хвороби шкіри


Опис Ультрафіолетового освітлювача ОЕН230 на універсальному штативі :

Являє собою світильник відкритого типу довжиною 1 м на переносному розкладному штативі зі шнуром 1,5 м і виделкою живлення.

Загальна вага-6кг(2+4кг).

Захисні окуляри MAX TITAN в комплекті. Вартість додаткових окулярів- 200 грн. За бажанням покупця може комплектуватися спеціальними окулярами з поліпшеними характеристиками Universal Titan (при наявності) вартістю 280грн або Fitter Sigma за 320грн.

Освітлювач комплектується таймером зі звуковим сигналом (хвилини, секунди), що дозволяє користувачу не перевищувати отримувану розрахункову дозу УФ-променів.

Площа, що опромінюється, мах – 2.2m2±10%. При розміщенні на відстані 1-1,5 м дозволяє досягти рівномірного опромінювання всього тіла людей середнього зросту.  Приймати сеанси УФ-терапії можна як в положенні стоячи (сидячи), так і в положенні лежачи. Універсальний штатив регулюється по висоті від 1.2 до 2 метрів. Кріплення опромінювача до верхньої пластини штатива як горизонтально, так і вертикально - під кутом 90 градусів. Можливе кріплення одночасно двох дволампових світильників . Для одночасного користування двома людьми вони кріпляться в різні боки. Для посилення УФ-ефекту можливе кріплення двох освітлювачів в одну сторону для однієї людини.  Штатив досить простий у використанні, швидко складається для перенесення або зберігання. Займає мало місця у складеному стані Вага штатива - 4кг . Як сам солярій, так і штатив мають пакувальні коробки.

Невелика сумарна потужність ламп (60Вт) і малоінтенсивне світловий потік (380лм) дозволяють, при рекомендованому використанні, уникнути будь-яких можливих негативних наслідків, пов'язаних з впливом ультрафіолетового випромінювання на організм.

Ресурс ламп - 2-3тис.часов (залежить від якості електромереж).  Один комплект ламп розрахований приблизно на рік-два. Далі ефективність експлуатації ламп поступово знижуватиметься, УФ потік слабшатиме, тому потрібна їх своєчасна заміна.

Собівартість сеансу терапії в комфортних звичних умовах приблизно10 грн (не хвилина, а весь сеанс, при  мінімально +1 комплекті ламп ), а якщо повністю використовувати ресурс електронного блоку з регулярною заміною ламп протягом 10 років, то знижується вдвічі. 


Опромінювачі УФ-терапії ОЕН-230 за багато років продажів здобули тільки позитивні відгуки. Простота у використанні і ефективність при невисокій ціні - головні плюси цих приладів.


Загальне користування прибору "Домашній довгохвильовий лікувальний УФ-опромінювач ОЄН-230":

- поповнення УФ-недостатності, вироблення вітаміну D,

- лікування (купування) шкірних захворювань у домашніх умовах або в дитячих, санаторно-курортних та оздоровчих закладах, як допоміжний засіб при проведенні комплексної терапії.

- лікування гнійних ран, опіків, виразок

- післяопераційне загоєння ран

- шкірні бактеріальні інфекції

- стимулюючий вплив на волосяний покрив,

- профілактика рахіту у дітей, сприятливий вплив на суглоби у дорослих,

-  отримання безпечної м'якої та гарної засмаги,

- підвищення загального імунного тонусу, опірності організму, особливо в зимовий період.


Лікувальний ефект: 

- бактерицидний і микоцидный (для поверхневого опромінення),

- імуностимулюючий,

- метаболічний .


 Вартість двох світильників ОЕН-230 з чотирма лампами на штативі -    +2850грн   

 ОЕН230 на штативі з комплектом (2 або 4шт) додаткових ламп -    +750 / +1500 грн.


Побічні дії:

Якщо лікування проходить без прийому фотосенсебилизаторов, побічні дії мінімальні і пов'язані тільки з дією ультрафіолету ― свербіж шкіри, сухість шкіри, почервоніння та опіки шкіри (при надмірно високом дозуванні УФ-променів). Для їх запобігання необхідно правильно визначати фототип шкіри, здійснювати підбір доз ультрафіолету.

Протипоказання:

Меланома або рак шкіри в анамнезі, захворювання шкіри з порушенням механізмів відновлення ДНК та ризиком розвитку новоутворень (пігментна ксеродерма, синдром Блума, синдром сімейного диспластичного невуса); захворювання, перебіг яких погіршується при впливі ультрафіолету (червоний вовчак, аутоімунний тиреоїдит), захворювання очей (катаракта, відсутність кришталика), туберкульоз,  підвищена фоточутливість , захворювання щитовидної залози , висока температура та ін..


Користування для засмаги :

Рекомендований курс для отримання безпечної засмаги вказаний у паспорті з урахуванням особливостей людей з темною і світлою шкірою. Рекомендований час сеансів при постійному використанні в середньому 10-20 хвилин в день.Еритемний ефект досягає максимуму при температурі в приміщенні 20-25 градусів і знижується при температурах вище або нижче цих значень.

Порядок складання:

- витягнути штатив та світильник із пакувальних коробок. Якщо на вулиці нижче +5 °С, необхідно витримати світильник при кімнатній температурі не менше 40-50 хвилин не включаючи.

- встановити штатив у робоче положення.


Складання для використання в горизонтальному положенні :

- виставити висоту штатива на мінімальне для користування значення (80-100см від площини, на якій лежить пацієнт)

- прикріпити на штатив кріпильну планку через середній отвір і надійно затягнути гвинт;

- з'єднати болтом будь-яке з крайніх отворів планки з бічним отвором у корпусі світильника при його положенні лампами вниз;

- розташувати ніжки штатива таким чином, щоб був забезпечений його невеликий нахил у бік, протилежний від площини світильника, щоб виключити його перехилення.


Складання для використання у вертикальному положенні :

- виставити штатив на висоту, порівнянну зі зростом пацієнта;

- прикріпити до штатива Г-подібну скобу та надійно затягнути гвинт

- до скоби прикріпити болтом кріпильну пластину під 90град. до підлоги;

- крайній бічний отвір пластини поєднати з будь-яким бічним отвором світильника і з'єднати їх болтом при положенні ламп вертикально вниз (сторона світильника з шнуром живлення, що виходить, - внизу).

- регулювати необхідну висоту (для кращого охоплення ділянок тіла світловим полем) або зміною висоти штатива або зміною кута планки до підлоги за допомогою болта.


Звертаємо вашу увагу: при перевезенні під впливом вібрації іноді можливі незначні механічні ушкодження. 

Перше при отриманні – оглянути прилад на цілісність. ВИКЛЮЧНО В ПРИСУТНОСТІ ПРЕДСТАВНИКА НОВОЇ ПОШТИ. При  виявленні ушкоджень (тріщини, сколи, розбиті лампи) не треба нічого робити, достатньо щоб співробітник НП зафіксував їх і склав акт. У цьому випадку Покупцеві замінюється  швидко прилад з урахуванням усіх сплат, а збитки компенсує нам вантажоперевізник.  

Наступне – перевірка працездатності.ТАКОЖ ВИКЛЮЧНО В ПРИСУТНОСТІ ПРЕДСТАВНИКА НОВОЇ ПОШТИ. Іноді можливо що лампа вискакує з пазів тримача від вібраціі або виходить з необхідного положення.  У цьому немає нічого страшного, це не  несправність і легко виправляється  механічним шляхом за 10 сек. Якщоі виявилась така неприємність - просто зв'яжится з нами, не роблячи жодних дій, щоб уникнути деформації лампи або тримача.Із ймовірністю 90% усі питання оперативно буде вирішено на місці. Гарантійні зобов'язання строком 12 місяців у найповнішому обсязі набирають чинності з того моменту коли товар був придбаний,тобто повністю оплачено.

Відповідно до ЗУ "Про захист прав споживачів" освітлювальні єлектроні належної якості та відповідних характеристик не підлягають поверненню та обміну з суб'єктивних причин споживача.

                • ₴4870.00 грн.
 • ₴4530.00 грн.

Мінімальна кількість замовлення цього товару 100

Погодьте з Продавцем спосіб оплати та доставки.

Доставка:
 • Самовивіз
 • Адресна доставка  — 150 грн
 • Нова пошта, Делівері – за тарифами перевізника
Оплата:
 • Безготівка для юр. осіб
 • Безготівка для фіз. осіб

Переглядів: 1254

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Перевірка

Інтернет магазин med-svet.com.ua - товари медичного призначення та витратні матеріали до них.