БАКТЕРИЦИДНА УФ-ОБРОБКА

Оберіть підкатегорію


БАКТЕРИЦИДНА УФ-ОБРОБКА

УФ випромінювання - це фізичний метод знезараження, заснований на фотохімічних реакціях, які призводять до незворотних ушкоджень ДНК і РНК мікроорганізмів. В результаті мікроорганізм втрачає здатність до розмноження (інактивується)

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ - ПРОДАЖ опромінювач І рециркулятора післяплатою З 16.03.2020 ТИМЧАСОВО ПРИПИНЕНО.

Користуйтеся ФОРМОЮ ЗАМОВЛЕННЯ на нашому сайті.

Додаткова і важлива інформація в розділах

НАШІ КОНСУЛЬТАЦІЇ,

АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ,

ДОСТАВКА І ОПЛАТА.

Опромінювачі бактерицидні підрозділяються на опромінювачі відкритого і закритого типу.

- Опромінювачі відкритого типу конструктивно діляться на неекрановані і екрановані.

- Опромінювачі закритого типу називаються бактерицидними рециркулятора. Принцип дії бактерицидного рециркулятора закритого типу заснований на знезараженні повітря, що прокачується уздовж безозонових бактерицидних ламп низького тиску всередині корпусу опромінювача.

Опромінювачі бактерицидні використовуються для знезараження повітря в медичних і дитячих установах, лікувально-профілактичних установах, на харчових виробництвах, в ветеринарії, а так само в місцях масового скупчення людей.

Таблиця рекомендованої площі бактерицидної обробки приміщень

Бактерицидні лампи використовуються для знезараження шляхом знищення бактерій, вірусів та інших мікроорганізмів шляхом впливу озоном - триатомним киснем, який вони перетворюють з повітря УФ-випромінюванням певної довжини світлової хвилі 253,7нм.

Бактерицидні лампи ідеально підходять для застосування в самих різних областях, де потрібно знезараження повітря і поверхонь.

Ціна на Бактерицидні опромінювачі вказана в комплектації лампами середньої цінової категорії.

Гарантійний термін експлуатації опромінювачів - 18 місяців з моменту введення в експлуатацію, але не більше 24месяцев з момет виготовлення.

Гарантійні зобов'язання в процесі експлуатацію не поширюються на люмінесцентні бактерицидні лампи, які використовуються в бактерицидних опромінювачів, за винятком тих випадків, коли гарантія підтверджена і регламентована фірмою-виробником ламп (PHILIPS, OSRAM) - см.подраздел БАКТЕРИЦИДНІ ЛАМПИ.

Згідно ЗУ "Про захист прав споживачів" облучатели належної якості не підлягають поверненню та обміну з суб'єктивних причин споживача.