НАШІ КОНСУЛЬТАЦІІ


  Всі наші ртутно-кварцові і бактерицидні лампи і опромінювачі мають Свідоцтво про державну реєстрацію та пройшли всі необхідні випробування.


Питання та відповіді

Питання: У чому полягає відмінність бактерицидної лампи (бактерицидного опромінювача) від кварцової лампи (кварцового опромінювача)?
відповідь:
Бактерицидна лампа (бактерицидний опромінювач) - це перш за все засіб санітарно-протиепідемічної обробки приміщень і найбільш ефективний при знищенні стафілококів, стрептококів, ентерококів, кишкової і дифтерійної, туберкульозної палички та ін. Тобто узкоспектральная бактерицидна лампа з випромінюванням довжиною хвилі 254нм особливо важлива при сезонних епідеміях багатьох інфекційних захворювань, для боротьби з різними видами повітряно-крапельної інфекції.
  Таким чином бактерицидна лампа (бактерицидний опромінювач) виконує функцію тільки знезараження приміщень і поверхонь.
  Кварцова лампа (ртутно-кварцовий опромінювач) - має більшу потужність в порівнянні з бактерицидною лампою (в 2-20 разів), більш широкий спектр випромінювання з довжиною УФ-хвилі від 190 до 380Нм з максимумом в 320-340нм Все це дозволяє успішно боротися не тільки з вищепереліченими мікроорганізмами, але і з вірусами, грибками, цвіллю і ін.
  Таким чином кварцова лампа (ртутно-кварцовий опромінювач) може не тільки ефективно знезаражувати приміщення, але і використовуватися як лікувальний і профілактичний засіб при ЛОР -захворювання, хворобах шкіри, запаленні суглобів, загоєнні ран і опіків, а також заповненні УФ-недостатності (домашнього засмаги ).
  Переносні кварцові лампи (ртутно-кварцові опромінювачі) більш компактні в порівнянні з бактерицидними лампами (бактерицидними облучателями).
  З асортиментом і цінами на кварцові лампи (ртутно-кварцові опромінювачі) і бактерицидні лампи (бактерицидні опромінювачі) компанії Мед-Світло ви можете ознайомитися у відповідних розділах нашого сайту.
Питання: Що таке бактерицидний (кварцовий) опромінювач?
Відповідь: Бактерицидний (кварцовий) опромінювач - це повністю готовий до використання електротехнічний прилад, складовою частиною якого є ультрафіолетова (кварцова або бактерицидна) лампа.
Питання: Чи можна використовувати в домашніх умовах одних кварцових або бактерицидних (ультрафіолетових) ламп без спеціальних світильників?
Відповідь: Ні. Використання бактерицидних або кварцових ламп за прямим призначенням можливе тільки в складі спеціальних світильників або приладів (кварцових або бактерицидних опромінювачів). Якщо вдома є подібний електротехнічний прилад (кварцовий або бактерицидний опромінювач), то можливе придбання конкретно самої ультрафіолетової лампи для подальшої установки її в опромінювач .Але при цьому потрібно враховувати, що кварцову лампу ДРТ, на відміну від бактерицидної, встановити в прилад, в більшості випадків , в домашніх умовах складно, т. к. для цього потрібні спеціальні знання і навички. Операції із заміни кварцовою лампі ДРТ можна зробити у нас. Вартість установки 90 гр.
Питання: Чи існує відмінність між ультрафіолетовими і кварцовими / бактерицидними лампами?
Відповідь: Ні. "Ультрафіолетові" - це узагальнена назва бактерицидних і кварцових ламп і опромінювачів, які є джерелом УФ випромінювання.
Питання: Які лампи (облучатели) переважні в домашньому використанні?
Відповідь: В домашніх умовах кращі у використанні кварцові опромінювачі в силу їх універсальності (див. Питання-відповідь вище).
Питання: Чи не шкідливо випромінювання кварцових і бактерицидних опромінювачів для дорослих і дітей при постійному їх використанні?
Відповідь: Використання кварцових і бактерицидних опромінювачів дозволено і схвалено Міністерством охорони здоров'я. Опромінювачі застосовуються і використовуються в дитячих установах, лікувальних та санаторних закладах усіх типів, ветеринарних клініках, місцях масового скупчення людей, харчових виробництвах, лабораторіях і т. Д.
   ПРЯМЕ, тривалий вплив ультрафіолетових променів може призвести до опіку рогівки ока, тому дивитися на працюючий опромінювач з близької відстані заборонено. При використанні кварцових опромінювачів як засобу для отримання засмаги важливо дотримуватися тимчасову дозування (зазначену в паспорті), так як передозування може призвести до опіку, почервоніння шкіри (шкіра "згорає", як на на сонці).
  При роботі кварцових ламп виділяється озон, який при переконцентраціі (коли опромінювач працює більше розрахованого часу в 2 і більше разів) може спровокувати головний біль, тому після сеансу бажано короткочасно провітрити приміщення. Бактерицидні лампи останні роки випускаються в безозонову варіанті, тобто використовуються спеціальні добавки в склі колби, які не дають лампі продукувати озон в кількостях, більших за необхідні.

В категорії немає товарів

Інтернет магазин med-svet.com.ua - товари медичного призначення та витратні матеріали до них.