Псоролайт 20-1

Відгуків: 0 / Написати відгук

 • Псоролайт 20-1
 • Код товару: Псоролайт 20-1
 • Наявність: В наявності
 • Псоролайт 20-1
 • Print:

Апарат Псоролайт 20-1 являє собою корпус з лампами, на рухомий стійці. Корпус виготовлений з алюмінієвого профілю, стійка - з металевої профільної труби. Апарат зручно пересувається за допомогою п'яти коліс, два з яких мають систему фіксації апарату. Корпус з лампами пересувається уздовж стійки вручну і фіксується в обраному положенні за допомогою гвинта. Апарат має таймер, який дозволяє виставити необхідний час для проведення лікувальної процедури в діапазоні від 1 секунди до 60 хвилин. Після її закінчення лампи відключаться автоматично.

Важливо: в процесі лікування пацієнт обов'язково повинен використовувати спеціальні захисні окуляри.

Всі вироблені апарати мають реєстраційне свідоцтво МОЗ України

Технічні характеристики:

Тип апарату: Псоролайт 20-1

Тип лампи: TL 20W / 01 (4 шт.)

Потужність: 140 Вт

Енергетична освітленість *: 1,6 мВт / см2

Розміри світлового випромінювача: 360 х 520 мм

Габаритні розміри: 720 х 670 х 900-1820 мм


* На відстані 30 мм

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ:

Фототерапія (або світлолікування) - це один з методів фізіотерапії, що базується на впливі ультрафіолетових променів. Цей метод нерідко призначається на додаток до медикаментозної терапії і вважається важливою частиною лікування псоріазу. Підтверджено, що використання такого комбінованого лікування збільшує ймовірність стійкої ремісії хвороби.

Світлолікування має такі переваги перед іншими методами лікування псоріазу:

- краща переносимість процедури;

- безпеку процедури для мед. персоналу;

- висока ефективність при комбінуванні терапії;

- для місцевої фототерапії - можливість точно скорегувати дозу опромінення, знизивши ризик канцерогенної дії, зниження сумарної променевого навантаження на тіло пацієнта;

- для загальної терапії - можливість профілактичного впливу на здорові ділянки тіла (за умови точного підбору дози опромінення);

- лампи дозволяють опромінювати хворого точними порціями УФ-випромінювання 3-5 разів на тиждень. Максимальний результат досягається протягом декількох місяців в залежності від тяжкості хвороби.

Згідно з даними Української асоціації псоріазу, в Україні приблизно 1,5 млн. Хворих на псоріаз. Псоріаз - хронічна хвороба шкіри, яка з'являється в результаті спадкової схильності під впливом різних пускових факторів. Зараз для лікування псоріазу широко використовується фототерапія за допомогою спеціалізованих ламп.

Ми пропонуємо апарати «Псоролайт» для лікування псоріазу, дерматиту, вітіліго і інших шкірних хвороб, за допомогою дії вузькосмугового світла з максимумом випромінювання 311 нм (UVB-311) на уражену область тіла. Опромінення UVB-311 виробляє Імунорегуляторний і протиалергічну дію, відновлює баланс запальних і протизапальних факторів на ураженій ділянці шкіри. Висипання поступово бліднуть, стають менш щільними, пропадає лущення.

Для комплектації апаратів ми застосовуємо лише якісні лампи Philips. У багаторазово проведених мед дослідженнях ці лампи фірми Philips виступали і виступають в якості еталонних джерел ультрафіолетового випромінювання. У науковому середовищі прийнято називати лампи моделі / 01 вузькосмуговими, а лампи / 12 - широкосмуговими на увазі відмінностей розподілу діапазону випромінювання.

Сеанс терапії люмінесцентними ртутними лампами триває кілька хвилин. Цей ліміт одержуваної дози випромінювання необхідно для того, щоб уникнути виникнення еритеми (сонячного опіку).

Виходячи з цього обмеження, потрібно відзначити, що діапазон спектра моделі / 01 демонструє високу ефективність при лікуванні псоріазу в порівнянні з діапазоном спектру моделі / 12. Крім того, використання узкополосной моделі (Philips / 01), на відміну від широкосмугового, за підсумками застосування продемонструвало найменший довготривалий ризик. Терапія UVB (опромінення УФ випромінюванням спектра В) надає дію без застосування фотосенсибилизаторов (характеризуються непереносимістю у деяких хворих), які виступають складовою PUVA-терапії (опромінення УФ випромінюванням діапазону А і пероральний прийом або нанесення псораленов на шкіру).

 • ₴33000.00 грн.
 • ₴31350.00 грн.

Погодьте з Продавцем спосіб оплати та доставки.

Доставка:
 • Самовивіз
 • Адресна доставка  — 150 грн
 • Нова пошта, Делівері – за тарифами перевізника
Оплата:
 • Безготівка для юр. осіб
 • Безготівка для фіз. осіб

Переглядів: 2637

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Перевірка

Рекомендовані товари

Просмотренные товары

Псоролайт 20-1
Псоролайт 20-1
₴33000.00 грн.₴31350.00 грн.

Інтернет магазин med-svet.com.ua - товари медичного призначення та витратні матеріали до них.