Апарат світлової терапії ДЮНА-Т

Відгуків: 0 / Написати відгук

 • Апарат світлової терапії ДЮНА-Т
 • Код товару: ДЮНА-Т
 • Наявність: В наявності
 • Апарат світлової терапії ДЮНА-Т
 • Print:

ОЧИКУЄТСЯ


парат призначений для застосування в поліклініках, клініках, лікарнях, фізіотерапевтичних кабінетах, а також в домашніх умовах.

Обмежень за віком при застосуванні апарату «Дюна-Т» немає. Лікування проводиться курсами тривалістю від 2 днів до 6 тижнів в залежності від характеру захворювання. Перерва між курсами становить 1-1,5 місяці.

Вплив при лікуванні апаратом «Дюна-Т» може бути контактним і дистантних (безконтактним). При контактному впливі світиться поверхню апарату торкається до шкіри. Дистантное вплив - вплив на відстані до 2 см від шкіри - використовується при порушенні цілісності шкірних покривів (трофічні виразки, що мокнуть екземи, герпетична інфекція, рани, опіки та ін.) Або при поєднанні лікування з мазями, кремами. В інших випадках переважно контактну дію.

Контактна вплив передбачає два варіанти методик:

Коли площа робочої поверхні апарату перекриває площу області впливу (біологічно активні точки, поверхневі патологічні процеси невеликих розмірів і т.д.), випромінювач апарату прикладають безпосередньо на вказане в методиці поле і злегка притискають до шкірних покривів для більшого терапевтичного ефекту;

Коли облучаемая поверхню або патологія значно перевищує площу робочої поверхні випромінювача (великі рефлексогенні зони, проекції великих судин, міжреберні невралгії, проекції внутрішніх органів і т.д.), апарат переміщують, плавно пересуваючи по поверхні шкіри обертальними рухами.

Починати лікування слід при прояві перших ознак захворювання.

Зазвичай рекомендується проводити по 2 сеанси в день з проміжком не менше 2-х годин. Зазначене в методиках час сеансу забезпечує оптимальний терапевтичний ефект і в залежності від захворювання може становити від 40 до 60 хв. При цьому збільшення тривалості впливу безпечно. Не рекомендується впливати на одну рефлекторну точку більше 30 хв. за сеанс.

Стандартний курс лікування становить 10 днів. До 15 днів рекомендується лікування поза загостренням. Ви можете самі коригувати тривалість курсу відповідно до власним самопочуттям. У разі повного одужання до закінчення курсу лікування сеанси рекомендується завершити. Якщо ж після закінчення лікування протягом 10-15 днів одужання не настало, курс необхідно повторити через 7-10 днів. При хронічних захворюваннях курси лікування повторювати не менше ніж через 1,5 - 2 місяці.

В ході лікування може спостерігатися загострення захворювання, що супроводжується посиленням болю. Найчастіше це відбувається після другого або третього сеансу. У цьому випадку необхідно зробити перерву на 1 день, а потім продовжити лікування і скоротити час сеансів наполовину, а протягом наступних трьох днів збільшити його до рекомендованого.

Оскільки зниження захисних сил організму супроводжує практично будь-якої хвороби, методику «Порушення імунітету» (поле № 1, рис.1, стор.14) необхідно включати в методику лікування інших захворювань.

Червоне скло апарату «Дюна-Т» грає декоративну роль. І при його помутнінні (через контакт з деякими мазями, кремами) терапевтичні властивості апарату не змінюються, і в цьому випадку гарантії підприємства-виробника не поширюються.

 • ₴0.00 грн.

Погодьте з Продавцем спосіб оплати та доставки.

Доставка:
 • Самовивіз
 • Адресна доставка  — 150 грн
 • Нова пошта, Делівері – за тарифами перевізника
Оплата:
 • Безготівка для юр. осіб
 • Безготівка для фіз. осіб

Переглядів: 1364

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Перевірка

Просмотренные товары

Інтернет магазин med-svet.com.ua - товари медичного призначення та витратні матеріали до них.