Камера ультрафіолетова СТАНДАРТ

Відгуків: 0 / Написати відгук

 • Камера ультрафіолетова СТАНДАРТ
 • Код товару: Камера ультрафиолетовая СТАНДАРТ
 • Наявність: В наявності
 • Камера ультрафіолетова СТАНДАРТ
 • Print:

ЗНИЖКА!

Камера ультрафіолетова СТАНДАРТ завдяки оптимальним розмірам широко використовується в різних медичних установах для зберігання стерильного інструменту перед проведенням різних маніпуляцій.

Камера ультрафіолетова СТАНДАРТ призначена для зберігання стерильного інструменту після стерилізації і перед застосуванням в медичних і лікувальних установах.

Каркас камери виготовлений з металевого профілю і пофарбований білою порошковою емаллю.

Стандартно камера має настільне виконання, але також може бути встановлена ​​на мобільні стійки. В її робочій зоні може знаходитися до 15 стоматологічних лотків (200х100) з попередньо стерилізованим інструментом. Камери ультрафіолетові не призначені для стерилізації інструменту, а тільки для її підтримки. Корпус камери виготовлений з високоякісного металу, пофарбованого порошковою фарбою, що дозволяє обробляти поверхню дезінфікуючими розчинами. Підтримка стерильності здійснюється бактерицидною лампою низького тиску потужністю 15Вт. Камера оснащена безозоновою бактерицидною лампою з ресурсом 5000-8000часов (в залежності від комплектації). У разі використання камери з лічильником напрацювання годин або підконтрольний, користуватися стерильними інструментами допускається в межах 200 годин при працюючому випромінювачі камери (без використання - до 2 діб одноразово). Якщо інструмент не був використаний, він повинен бути перестерілізован

Додатково камера може бути оснащена блоком індикації стерильності, датчиком відключення лампи і автономним живленням.
Габаритні розміри камери Стандарт: 660 * 455 * 325 мм.
Внутрішні розміри камери: 600 * 330 * 240 мм.
Корисний об'єм камери - 45 л.

Ціна камери з додатковою вбудованої повнорозмірною полицею з отворами для вертикальної установки інструменту без лотків + 900грн.

Ціна додаткової запасний лампи + 500грн.

Ціна камери в мобільному варіанті, на станині з зовнішньої нижньою полицею, призначеної для розміщення біксів або медичних препаратів, або засобів стерилізації, перев'язувальних матеріалів (як в камері "МОБІЛ") - 6800/7700 грн (з 2 полицями всередині).

Так само можливе виготовлення автономного столика з двома металевими полицями під розмір камери, на верхню полицю якого камера просто ставиться зверху. В цьому випадку столик може використовуватися з будь-якого функціональним призначенням. Ціна столика - 2800грн

 • ₴6500.00 грн.
 • ₴6100.00 грн.

Погодьте з Продавцем спосіб оплати та доставки.

Доставка:
 • Самовивіз
 • Адресна доставка  — 150 грн
 • Нова пошта, Делівері – за тарифами перевізника
Оплата:
 • Безготівка для юр. осіб
 • Безготівка для фіз. осіб

Переглядів: 3677

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Перевірка

Просмотренные товары

Камера ультрафіолетова СТАНДАРТ
Камера ультрафіолетова СТАНДАРТ
₴6500.00 грн.₴6100.00 грн.

Інтернет магазин med-svet.com.ua - товари медичного призначення та витратні матеріали до них.