Кріодеструктор CryoPro

Відгуків: 0 / Написати відгук

 • Кріодеструктор CryoPro
 • Код товару: Криодеструктор CryoPro
 • Наявність: В наявності
 • Кріодеструктор CryoPro
 • Print:

Цена = 1120 евро .


 CryoPro (Кріопро) призначені для виробництва кріохірургічних процедур за допомогою рідкого азоту. Вони випускаються в двох модифікаціях: CryoPro Maxi об'ємом 500 мл і CryoPro Mini об'ємом 350 мл. Ці дві модифікації мають абсолютно однакову конструкцію і призначення і відрізняються тільки об'ємом внутрішнього резервуара для рідкого азоту. Користувач має можливість вибору між цими двома модифікаціями в залежності від своїх потреб. Більший обсяг дозволяє зробити більше процедур протягом робочого дня і рекомендується для фахівців з інтенсивним графіком роботи. Кріодеструктор меншого обсягу дозволяє зробити менше процедур - проте, він зручніше в роботі, так як має меншу вагу, тому він рекомендується перш за все для фахівців жіночої статі. Різниця в обсязі резервуара означає лише те, що балончик меншого обсягу при інтенсивній роботі потрібно буде наповнювати рідким азотом дещо частіше.


Кріодеструктор CryoPro є вибором багатьох дерматологів у всьому світі, так як вони безпечні, зручні в роботі, мають широкий вибором можливостей для лікування новоутворень шкіри і виробляються по самим досконалим технічним стандартам. Вони створені для здійснення максимально ефективної і естетично досконалої кріохірургії!Особливості кріодеструкторов CryoPro:

- випускний механізм з прецизійним клапаном,

- запобіжний клапан,

- великий вибір наконечників (всього 25),

- подвійний резервуар з високоякісної нержавіючої сталі,

- захисна кришка резервуара, - надійна термоізоляція,

- міцна підставка з поліпропілену,

- час статичного зберігання CryoPro Maxi 20-24 години,

- час статичного зберігання CryoPro Mini 12-14 годин,

- приблизну кількість процедур на одне заповнення: Maxi - 40, Mini - 20.Неперевершена якість на службі сучасної дерматології.

Кріохірургії вибирають CryoPro!ефективна методика - бездоганна технологія - ідеальне дозування

високу зручність в роботі - виняткова довговічність - зроблено в Данії

Кріодеструктор CryoPro (кріопрово) призначені для виробництва кріохірургічних процедур за допомогою рідкого азоту. Вони випускаються в двох модифікаціях: CryoPro Maxi об'ємом 500 мл і CryoPro Mini об'ємом 350 мл. Ці дві модифікації мають абсолютно однакову конструкцію і призначення і відрізняються тільки об'ємом внутрішнього резервуара для рідкого азоту. Користувач має можливість вибору між цими двома модифікаціями в залежності від своїх потреб. Більший обсяг дозволяє зробити більше процедур протягом робочого дня і рекомендується для фахівців з інтенсивним графіком роботи. Кріодеструктор меншого обсягу дозволяє зробити менше процедур - проте, він зручніше в роботі, так як має меншу вагу, тому він рекомендується перш за все для фахівців жіночої статі. Різниця в обсязі резервуара означає лише те, що балончик меншого обсягу при інтенсивній роботі потрібно буде наповнювати рідким азотом дещо частіше.

Кріодеструктор CryoPro є вибором багатьох дерматологів у всьому світі, так як вони безпечні, зручні в роботі, мають широкий вибором можливостей для лікування новоутворень шкіри і виробляються по самим досконалим технічним стандартам. Вони створені для здійснення максимально ефективної і естетично досконалої кріохірургії!


У комплект поставки кожного кріодеструктора входять шість струменевих наконечників: 5 стандартних струменевих апертур (A, B, C, C, D) і 1 наконечник струменевий вигнутий OS BS

 • ₴45000.00 грн.

Погодьте з Продавцем спосіб оплати та доставки.

Доставка:
 • Самовивіз
 • Адресна доставка  — 150 грн
 • Нова пошта, Делівері – за тарифами перевізника
Оплата:
 • Безготівка для юр. осіб
 • Безготівка для фіз. осіб

Переглядів: 3627

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Перевірка

Просмотренные товары

Кріодеструктор CryoPro
Кріодеструктор CryoPro
₴45000.00 грн.

Інтернет магазин med-svet.com.ua - товари медичного призначення та витратні матеріали до них.