Лазерна терапія - апарати "МИЛТА"

Відгуків: 0 / Написати відгук

 • Лазерна терапія - апарати "МИЛТА"
 • Код товару: "МИЛТА"
 • Наявність: В наявності
 • Лазерна терапія - апарати "МИЛТА"
 • Print:

Апарат лазерної терапії МИЛТА-Ф-8-01 - сучасна модель відомої серії апаратів лазерної та магніто-лазерної терапії - МИЛТА, призначена для оснащення лікувальних установ різного профілю. Лікувальна дія апарату засноване на одночасному або роздільному впливі на пацієнта трьома фізичними факторами: постійним магнітним полем, імпульсним лазерним і постійним світлодіодним випромінюваннями інфрачервоного (ІК) діапазону довжин хвиль оптичного діапазону.

Лазерний апарат МИЛТА-Ф-8-01 має низку особливостей, що відрізняють його від схожих по впливу апаратів:

Широкий діапазон частот повторення імпульсів лазерного випромінювання. Апарати МИЛТА-Ф-8-01 створювалися в тісній співпраці з медичними фахівцями провідних лікувальних установ м Москви (Московський Обласний Науково-дослідний Клінічний інститут, Фізіотерапевтична Клінічна лікарня, НДІ Швидкої допомоги ім. Скліфосовського, Головний Військовий Клінічний Госпіталь ім. Бурденко, Державний науковий Центр лазерної Медицини) і за їхніми рекомендаціями були відібрані найбільш часто застосовуються в практиці лазерної терапії частоти повторення імпульсів лазерного випромінювання.

Рівномірність розподілу щільності потужності випромінювання по опромінюваної поверхні. У виносному терміналі апарату встановлено такі випромінювачі: імпульсний лазер і чотири інфрачервоних світлодіода. У звичайних лазерних апаратах випромінювання падає на опромінюється поверхню у вигляді точки (точок). Конструкція термінала апарату МИЛТА-Ф-8-01 дозволяє рівномірно розподілити падіння випромінювання по всій площі опромінюваної поверхні (3,8 см2). Це дозволяє істотно підвищити ефективність проведеної терапії.

Підключення додаткових випромінюючих терміналів. Для впливу на великі поверхні тіла або великі ділянки ураження, а також для опромінення контрлатеральний (парних) областей в апараті МИЛТА-Ф-8-01 передбачена можливість підключення додаткового терміналу (випромінювача) ДТ, який повністю дублює параметри основного випромінювача, управляється і працює синхронно з ним.

Ще один додатковий термінал, що працює як в ІК, так і в червоному (0,63 мкм) діапазоні довжин хвиль - термінал КТ з низькочастотної модуляцією випромінювання - підвищує якість відновних процесів і сприяє подовженню ремісії при лікуванні хронічних рецидивуючих захворювань. Термінал КТ підключається до апарату МИЛТА-Ф-8-01 через роз'єм і працює незалежно від основного випромінювача.

Термінал МТ - матричного типу - великої площі (12 кв. См) - іноді його називають "лазерний душ" - має високу потужність ІЧ-лазерного випромінювання - 60 Вт і потужність випромінювання ІЧ-світлодіодів - 100 мВт. Потужність цих випромінювань регулюється дискретно в діапазоні від 0 до максимального значення. Темінала МТ призначений для використання в комплексній терапії великих ранових, виразкових, дерматологічних та травматичних уражень тканин і кісток. Його висока ефективність обумовлена ​​забезпеченням терапевтичної щільності енергії інфрачервоного випромінювання на великій площі і в великих обсягах біологічних тканин.

Термінал типу КВЧ здійснює вплив електромагнітними хвилями КВЧ-діапазону на трьох довжинах хвиль - 7.1, 5.6 і 4.9 мм. Детально про випромінювачі КВЧ, який випускається як сумісним з лазерним апаратом МИЛТА-Ф-8-01, так і в автономному варіанті, можна прочитати на сторінці "Термінал КВЧ-терапії".

Додаткові термінали для внутрішньовенного лазерного опромінення крові - ДТ-ВЛОК (потужність 2,5 мВт) і ДТ-ВЛОК-М (потужність 30 мВт) - працюють незалежно від основного випромінювача апарату і призначені для проведення процедур опромінення крові. Використання цих терміналів дозволяє обійтися без придбання окремого апарату для ВЛОК. При проведенні процедур опромінення крові використовуються стерильні одноразові світловоди КИВЛ-01 для ВЛОК, з докладним описом яких Ви можете ознайомитись на відповідній сторінці сайту.

Можливість підключення световодних насадок. Світловодні насадки виконані зі спеціального оргскла і призначені для доставки випромінювання лазера і світлодіодів безпосередньо до вогнища запалення. Глибина проникнення випромінювання лазера становить 6-10 см, тому при лікуванні більшості захворювань насадки не потрібні. Однак в таких областях як гінекологія, урологія, стоматологія, отоларингологія застосування насадок істотно підвищує ефективність лікування. Для лікарів-рефлексотерапевтів розроблена спеціальна насадка для проведення лазерної рефлексотерапії і випущено методичний посібник з її проведення.

Рекомендації по вибору додаткових випромінювачів і насадок до апарату в залежності від області його застосування дивіться тут.

Але головною особливістю лазерного апарату МИЛТА-Ф-8-01 є наявність у нього вбудованого фоторегістратора - пристрої, що визначає величину відбитого від шкіри пацієнта інфрачервоного випромінювання.

 • ₴0.00 грн.

Погодьте з Продавцем спосіб оплати та доставки.

Доставка:
 • Самовивіз
 • Адресна доставка  — 150 грн
 • Нова пошта, Делівері – за тарифами перевізника
Оплата:
 • Безготівка для юр. осіб
 • Безготівка для фіз. осіб

Переглядів: 1408

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Перевірка

Просмотренные товары

Інтернет магазин med-svet.com.ua - товари медичного призначення та витратні матеріали до них.