Отоларингологічний комплекс ОЛК-1

Відгуків: 0 / Написати відгук

 • Виробник: Виола Медтехника
 • Код товару: Отоларингологический комплекс ОЛК-1
 • Наявність: В наявності
 • Отоларингологічний комплекс ОЛК-1
 • Print:

ЗНИЖКА - 14%!

Отоларингологічний комплекс ОЛК-1 - сучасна, функціональна та доступна альтернатива імпортним аналогам.

Втілює останні технології і має всі необхідні опції для повноцінного оснащення робочого місця лікаря-отоларинголога. Установка призначена для проведення діагностичних, профілактичних та терапевтичних процедур. Автоматизація більшості процесів дає можливість значно оптимізувати витрати часу лікаря. Даний комплекс повністю автономний - не потребує підключення до системи водопостачання та каналізації.

З метою діагностики використовується ендоскопічна візуалізація 3 в 1, яка складається з відеокамери, джерела світла та монітора, працює спільно з телескопами синускопа або отоскопа, дозволяє отримати на моніторі якісне кольорове зображення з високою роздільною здатністю, а наявність комп'ютера зберігати отримані дані та вносити в електронну карту пацієнта у спеціальній встановленій програмі MIC nHealth (Здоров'я нації). Негатоскоп дозволяє розшифровувати рентген знімки. Наявний галогеновий світильник місцевого освітлення.

Для лікувально-профілактичних заходів використовується високодисперсне розпилення ліків при захворюваннях носа, вуха, горла дозволяє проводити зрошення антибактеріальними, антисептичними та іншими препаратами. Пістолет для подачі води/повітря використовується для промивання слухового каналу, порожнини вуха або носа із заданим контролем температури рідини, а також проводити продування слухових труб за допомогою дозованої подачі повітря. Вбудована система вакуумної аспірації дозволяє відсмоктувати рідини після промивання, проводити чищення слухового каналу, вакуумну аспірацію сірчаних пробок і гнійно-слизового виділення, очищення носа та навколоносових (придаткових) пазух носа. 

Каркас установки виготовлений із міцного та довговічного листового металу, який включає: металеві ящики, два технічні відсіки, відсік обслуговування ємностей, а також панель управління.

На панелі управління знаходяться: регулятори температури стільниці та води з цифровим виведенням показників температури на дисплеї, манометри вакууму та повітря, регулятор подачі повітря та напору води; кнопки увімкнення/відключення: комп'ютера, фена, освітлювача для телескопів, негатоскопа, підігріву води, підігріву стільниці.

З лівого боку установки розміщується технічний відсік (замикається на ключ), який включає електроблоки управління комплексом, комп'ютер, світлодіодний освітлювач з відсотковим відображенням освітленості на дисплеї.

Технічні характеристики освітлювача:

- освітленість при 10% потужності - 11000 люкс

- освітленість при 100% потужності - 150000 люкс


Нижче розташований висувний відсік обслуговування ємностей, який дозволяє проводити заміну чистої води (встановлено 2 бутлі по 600 мл), а також злив відпрацьованої рідини (встановлена скляна ємність 2.5 л).

У центральній частині установки розташовується висувна полиця для клавіатури та мишки, на лицьовій панелі встановлено два виходи USB. Нижче, за відкидними дверцятами, розташовується технічний відсік з компресорною установкою (замикається на ключ), що забезпечує подачу повітря, води та аспірації. Робота компресора майже не відчутна завдяки розміщенню його в окремому від загального каркасу металевому корпусі на гумових ніжках (для погашення вібрації) та з шумоізоляцією всередині.

Технічні характеристики компресорної установки:

- тиск повітря у системі: від 0,9 до 3.0 bar;

- вакуум: від 0,6 до 0,8 bar;

- середній рівень звуку не більше 60 dB

З правого боку установки розміщуються металеві ящики. Висувні системи ящиків працюють плавно та безшумно. Верхній ящик з лотком для інструменту з підігрівом та ультрафіолетовою лампою (автоматично вимикається при висуненні ящика) для підтримки стерильності. Під ним знаходяться три матеріальні ящики, два з яких ідуть зі знімними лотками, призначені для розміщення інструментів, витратних матеріалів або пристосувань

Стільниця з підігрівом виготовлена з надійного загартованого скла завтовшки 10мм із фігурною кромкою. На стільниці розташовані два лотки з нержавіючої сталі для інструментів, три колби для замочування телескопів, три баночки з нержавіючої сталі для вати, примочок і т.д., фен для обдування теплим повітрям запотілих дзеркал, світлодіодний негатоскоп на підставці (Світлове поле - 308 х 408 мм).

Також на стільниці розташовані два пантографи. Один використовується для розміщення монітора та галогенового світильника для місцевого освітлення. Світловий потік світильника має чіткі межі, спрямовані лікарем, завдяки чому світло не засліплює пацієнта. Другий пантограф використовується для тримача інструментів, який включає: два розпилювачі лікарських засобів, трьох функціональний пістолет (вода, повітря, спрей), наконечник вакуумної аспірації (з насадкою лійкою), гнучкий світловод освітлювача, ендоскопічну камеру.

Комплекс комплектується Full HD ендоскопічною камерою TINYVIEW 10 для підключення синускопа або отоскопу. На камері розташовані всі необхідні елементи керування: ручне керування фокусуванням, кнопки Стоп-кадр, Баланс білого, Режим (Стандартний/Хірургічний).

Сенсор: Sony 1/2.8" CMOS.

Пікселі: 2100000 пікселів.

Світлочутливість: 0,1 люкс.

Телевізійних ліній 1200 ТВЛ.

Вихідна роздільна здатність: FullHD 1920x1080, 30 кадрів/с.

Баланс білого: автоматичний.

Фокусування: ручне.

Цифровий шумовий фільтр.

Лінза: F22 мм.

Сумісність C-Mount із більшістю сучасних жорстких ендоскопів..У комплект постачання отоларингологічного комплексу входить стілець лікаря.

Для повноцінного оснащення кабінету отоларинголога рекомендуємо використовувати комплекс ОЛК-1 разом із Кріслом отоларинголога Кро-1 .

За відсутності комплексу по наявності виготовлення на замовлення займає близько місяця. На ОЛК-1 поширюється гарантійне (12 місяців) та післягарантійне обслуговування.


 • ₴372250.00 грн.
 • ₴320100.00 грн.

Погодьте з Продавцем спосіб оплати та доставки.

Доставка:
 • Самовивіз
 • Адресна доставка  — 150 грн
 • Нова пошта, Делівері – за тарифами перевізника
Оплата:
 • Безготівка для юр. осіб
 • Безготівка для фіз. осіб

Переглядів: 745

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Перевірка

Просмотренные товары

Отоларингологічний комплекс ОЛК-1
Отоларингологічний комплекс ОЛК-1
₴372250.00 грн.₴320100.00 грн.

Інтернет магазин med-svet.com.ua - товари медичного призначення та витратні матеріали до них.