Псоролайт 100-6 (кабіна)

Відгуків: 0 / Написати відгук

 • Псоролайт 100-6 (кабіна)
 • Код товару: Псоролайт 100-6 (кабина)
 • Наявність: В наявності
 • Псоролайт 100-6 (кабіна)
 • Print:

Псоролайт 100-6 (кабіна) призначена для лікування псоріазу, вітіліго, дерматиту та інших шкірних захворювань шляхом впливу вузькосмугового світла з максимумом випромінювання 311 нм (UVB - 311) на уражену ділянку шкіри. Опромінення UVB - 311 надає імуннорегуляторное і протиалергічну дію, нормолізует баланс восполітельних і протівосполітельних факторів на ураженій шкірі. Висипання поступово бліднуть, стають менш щільними, зникає лущення. Кабіна використовується в спеціалізованих клініках і шкірно-венерологічних диспансерах.

   Конструктивно складається з п'яти однакових секцій. Три секції кабіни встановлені на чотири нерухомі опори. Дві рухливий секції Установлюються на чотири колеса і відкриваються для проходу пацієнта в центр кабіни, де відбувається процес лікування. Дві зовнішні ручки призначені для використання лікарем. Тільки лікар повинен відкривати і закривати секції кабіни для входу і виходу пацієнта з кабіни.

   У кожній секції встановлено 4 лампи потужністю 100 Вт виробництва Philips, які опромінюють в узкополостном діапазоні з максимумом 311 нм. Для безпеки пацієнта лампи захищені спеціальною металевою решіткою. Усередині кабіни розташовані чотири ручки за які пацієнт може триматися при необхідності опромінення в пахвовій області. Світлодіодне освітлення кабіни створює комфортні умови для пацієнта.

   Дуже важливо: в процесі лікування пацієнт обов'язково повинен використовувати спеціальні захисні окуляри, які йдуть в комплекті.

     У верхній частині кабіни по центру встановлено блок з чотирьох датчиків для фіксації випромінювання ламп. Кожен датчик в процесі роботи ламп щомиті фіксує виходить випромінювання і передає сигнал на пульт управління. Це забезпечує максимальну точність соответсвия встановленої і отриманої дози опромінення.

    Спеціально розроблена дозиметричну система виробляє дозування енергії опромінення. Лікар повинен встановити тільки необхідну дозу опромінення на пульті управління мДж / см2. Система автоматично буде розраховувати необхідний час лікування. Для активації системи дозування використовуються спеціальні карти доступу (в комплекті 5 шт.).

     Після розблокування пульта управління картою доступу лікар може побачити такі параметри:

усереднена (від 4 датчиків) вихідна потужність опромінення;

час напрацювання ламп по певній карті доступу;

загальний час напрацювання ламп по всіх картах доступу;

задану дозу опромінення;

під лампами залишилася дозу опромінення.

      На сьогоднішній день кабіна вже має можливість підключення до обслуговуючого комп'ютера. Наше власне програмне забезпечення дозволить лікарю більш наочно відслідковувати процес лікування кожного пацієнта.

       У вартість кабіни входить доставка і пуско-налагоджувальні роботи.

Всі вироблені апарати мають реєстраційне засвідчує МОЗ України.

Тип апарату  Псоролайт 100-6

Тип лампи  ТЛ 100W / 01 20 шт.

Споживана потужність 2300 Вт

Термін служби лампи 1000 годин

Напруга мережі і частота мережі 220 ± 22В / 50 ± 5Гц

Габаритні розміри 1550 * 1450 * 2100мм

Вимоги до приміщення:

1. Площа приміщення в якому буде встановлюватися кабіна повинна бути не менше 10-16 кв.м. Висота приміщення не менше 2,6 м.

2. Поверхня стін і стелі повинна бути гладкою, легкодоступною для вологого прибирання і дезінфекції.

3. Пол в приміщенні повинен бути рівним і міцним, мати бетонну основу. В якості покриття рекомендується використовувати керамічну плитку.

4. Вентиляція повітря в приміщенні повинна забезпечувати оптимальні умови мікроклімату: примусова вентиляція або система кондиціонування повітря.

5. Приміщення повинні бути обладнані заземленням, що приєднується до зовнішнього контуру заземлення. Розетка з заземлюючим проводом, до якого підключається кабіна, повинна підключатися до окремого диференціального автомату 25А і до силової мережі. Електричні дроти для монтажу повинні мати переріз не менше 2,5 мм 2.

6. Корпус кабіни пластиковий, тому для знезараження повітря в приміщення необхідно використовувати опромінювач-рециркулятор, в якому бактерицидну випромінювання не виходить назовні. *

Для приміщення площею 10 -16 кв.м рекомендується встановлювати опромінювач-рециркулятор типу "Аерекс" або "Фіолет".

Важливо: в процесі лікування пацієнт обов'язково повинен використовувати спеціальні захисні окуляри, що йдуть в комплекті з апаратом.

Наша компанія забезпечує доставку і пусконалагоджувальні роботи. Наші сервісні інженери детально навчать процесу роботи з панеллю і ознайомлять з усіма технічними характеристиками і особливостями. Всі вироблені апарати мають Декларацію про відповідність медичних виробів, що відповідають вимогам Технічного регламенту щодо медичних виробів, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 02.10.2013 №753

 • ₴382200.00 грн.
 • ₴363000.00 грн.

Погодьте з Продавцем спосіб оплати та доставки.

Доставка:
 • Самовивіз
 • Адресна доставка  — 150 грн
 • Нова пошта, Делівері – за тарифами перевізника
Оплата:
 • Безготівка для юр. осіб
 • Безготівка для фіз. осіб

Переглядів: 3094

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Перевірка

Рекомендовані товари

Просмотренные товары

Псоролайт 100-6 (кабіна)
Псоролайт 100-6 (кабіна)
₴382200.00 грн.₴363000.00 грн.

Інтернет магазин med-svet.com.ua - товари медичного призначення та витратні матеріали до них.