Солярій настольний локальний ОЄН-115

Відгуків: 1 / Написати відгук

 • Виробник: Мед-Свет
 • Код товару: Солярий настольный локальный ОЭН-115
 • Наявність: 2-3 Days
 • Солярій настольний локальний ОЄН-115
 • Print:

Знижку подовжено. 

 Освітлювач люмінесцентний ультрафіолетовий одноламповий еритемний ОЕН-115 на настільній підставці є  електронним світильником відкритого типу в легкому пластиковому корпусі з кнопкою включення довжиною 0,5 м зі шнуром 1,5 м і вилкою живлення. Загальна вага-0,8 кг. У комплект поставки входить ще одна, запасна лампа.

Захисні окуляри  TITAN Max у комплекті. Комплектація окулярами TITAN Blue замість TITAN Max +120грн


Додаткова комплектація за бажанням покупця:

-  Двома запасними лампами   +200грн;

-  Двома окулярами TITAN Max  +200грн,

    двома окулярами TITAN Blue + 440грн

 - Таймером зі звуковим сигналом (хвилини, секунди), що дозволяє не перевищувати отримувану розрахункову дозу УФ-променів +200грн.


Загальне користування прибору "Домашній солярій - опромінювач ОЄН-115":

- отримання безпечного м'якого і гарної засмаги,

- лікування шкірних захворювань(локальне) в домашніх умовах або в дитячих, санаторно-курортних і оздоровчих установах.

- поповнення УФ-недостатності,

- підвищення загального імунного тонусу організму,

- стимулюючого впливу на волосяний покрив,

- профілактика рахіту у дітей,

- загоєння ран, опіків, виразок.


          Рекомендован не тільки для отримання засмаги, але і для лікування псоріазу, екземи, вітіліго, атопічного дерматиту та інших шкірних захворювань як допоміжний засіб.

      Використовуються спеціальні вітальні люмінесцентні ерітемні лампи ЛЕ 15 М низького тиску з великою часткою променів UV-A в спектрі випромінювання від 280 до 380Нм. Ерітемні лампи випромінюють світловий потік, який найбільш близький за характеристиками сонячних променів на рівні поверхні землі. Свого максимуму випромінювання ламп досягає в діапазоні 310-330нм. Виробництво заводу "Лісма" .

Лампи були розроблені профільним НДІ Джерел світла, виробляються і успішно застосовуються в наші дні в лікувально-оздоровчих і дитячих установах, домашніх умовах, для поповнення УФ-недостатності у географічних зонах з низьким цілорічним впливом сонячних променів, а так само  профілактики рахіту у дітей, стимляціі росту молодняку в твариництве.

   Для курсового і профілактичного багатопрофільного використання.


       При розміщенні на відстані 0,6-0,8м дозволяє досягти рівномірної засмаги на локальних ділянках тіла (найчастіше використовують для засмаги верхньої частини тіла) . Рекомендований курс для отримання безпечної засмаги вказаний у паспорті з урахуванням особливостей людей з темною і світлою шкірою. Рекомендований час сеансів при постійному використанні в середньому 10-20мінут в день. Еритемний ефект досягає максимуму при температурі в приміщенні 23-25 градусів і знижується при температурах вище або нижче цих значень. Перша еритема з'являється вже на 2-3 сеансі, а  засмага - на 7-8 сеансі.Невелика  потужність лампи (15Вт) і малоінтенсивне світловий потік (100лм) дозволяють, при рекомендованому використанні, уникнути будь-яких можливих негативних наслідків, пов'язаних з впливом ультрафіолетового випромінювання на організм.

Опромінювана площа, мах - 0,35m2. При розміщенні на відстані до 1м дозволяє досягти рівномірного опромінення верхньої частини тіла або кінцівок, грудей, комірної зони, голови, обличчя. Приймати сеанси УФ-терапії можна як у положенні стоячи, так і сидячи, залежить від висоти поверхні розміщення світильника.

Ресурс ламп - приблизно 3 тис. часов (залежить від єлектромережі).   Одна лампа розрахована приблизно на один-два роки. Далі ефективність експлуатації лампи поступово знижуватиметься, УФ потік слабшатиме, тому потрібна її своєчасна заміна.


        Освітлювачі для засмаги  ОЕН115 за багато років продажів здобули тільки позитивні відгуки. Простота у використанні і ефективність при невисокій ціні - головні плюси цих приладів.

       

Побічні дії:

 побічні дії мінімальні і пов'язані тільки з дією надликової дози ультрафіолету ― свербіж шкіри, сухість шкіри, почервоніння та опіки шкіри (при надмірно високом дозуванні УФ-променів). Для їх запобігання необхідно правильно визначати фототип шкіри, здійснювати підбір доз ультрафіолету.

Протипоказання:

Меланома або рак шкіри в анамнезі, захворювання шкіри з порушенням механізмів відновлення ДНК та ризиком розвитку новоутворень (пігментна ксеродерма, синдром Блума, синдром сімейного диспластичного невуса); захворювання, перебіг яких погіршується при впливі ультрафіолету (червоний вовчак, аутоімунний тиреоїдит), захворювання очей (катаракта, відсутність кришталика), туберкульоз,  підвищена фоточутливість , захворювання щитовидної залози , висока температура та ін..

 • ₴1700.00 грн.
 • ₴1550.00 грн.

Погодьте з Продавцем спосіб оплати та доставки.

Доставка:
 • Самовивіз
 • Адресна доставка  — 150 грн
 • Нова пошта, Делівері – за тарифами перевізника
Оплата:
 • Безготівка для юр. осіб
 • Безготівка для фіз. осіб

Переглядів: 687

Рекомендовані товари

Просмотренные товары

Солярій настольний локальний ОЄН-115
Солярій настольний локальний ОЄН-115
₴1700.00 грн.₴1550.00 грн.

Інтернет магазин med-svet.com.ua - товари медичного призначення та витратні матеріали до них.