МIНI-СОЛЯРIЙ ДОМАШНIЙ ЛІКУВАЛЬНИЙ з таймером

Відгуків: 3 / Написати відгук

 • Виробник: Мед-Свет
 • Код товару: МИНИ-СОЛЯРИЙ ДОМАШНИЙ ЛЕЧЕБНЫЙ ОЭН 230 с таймером
 • Наявність: 2-3 Days
 • МIНI-СОЛЯРIЙ ДОМАШНIЙ ЛІКУВАЛЬНИЙ з таймером
 • Print:

Знижку 9% продовжено. 

Ціна в комплектації з двома запасними лампами додатково - + 750грн.

Вартість додаткових окулярів + 200(базові) / 280/ 300грн.

Загальне користування прибору "Домашній солярій - опромінювач ОЄН-230":

- отримання безпечного м'якого і гарної засмаги,

- поповнення УФ-недостатності,

- підвищення загального імунного тонусу організму,

- стимулюючого впливу на волосяний покрив,

- профілактика рахіту у дітей,

- лікування шкірних захворювань в домашніх умовах або в дитячих, санаторно-курортних і оздоровчих установах.

          Рекомендован не тільки для отримання засмаги, але і для лікування псоріазу, екземи, вітіліго, атопічного дерматиту та інших шкірних захворювань як допоміжний засіб.

      Використовуються спеціальні вітальні люмінесцентні ерітемние лампи ЛЕ 30 М низького тиску з великою часткою променів UV-A в спектрі випромінювання від 290 до 380нм. Ерітемні лампи випромінюють світловий потік, який найбільш близький за характеристиками сонячних променів на рівні поверхні землі. Свого максимуму випромінювання ламп досягає в діапазоні 310-330нм. Виробництво заводу "Лисма" . Лампи були розроблені в Радянському Союзі профільним НДІ Джерел світла, виробляються і успішно застосовуються в наші дні в лікувально-оздоровчих і дитячих установах, домашніх умовах, для поповнення УФ-недостатності в умовах  Півночі, а так само в тваринництві для стимуляції росту молодняку ​​і профілактики рахіту.

   Для курсового і профілактичного багатопрофільного використання. ___________________________________________________________

   Освітлювач представляє собою підвісний горизонтально-вертикальний світильник відкритого типу довжиною 1 м, шнур 1,5м. Випускається у двох варіантах:

- з електронним запуском (корпус повністю із пластику)

- з дросельним баластним запуском (корпус пластик/алюміній, захистна решітка, використання краще при нестабільной єлектромережі ). +80грн

 Вага-2кг (балластний варіант – 5,5кг, ) 


Захисні окуляри Max Titan в комплекті. Вартість додаткових окулярів -
200 грн. За бажанням покупця може комплектуватися спеціальними окулярами з поліпшеними характеристиками Universal Titan (при наявності) вартістю 280грн або 
Fitter Sigma  за 300грн.

       При розміщенні на відстані 1,2-1,5 м дозволяє досягти рівномірної засмаги всього тіла людей середнього зросту . Рекомендований курс для отримання безпечної засмаги вказаний у паспорті з урахуванням особливостей людей з темною і світлою шкірою. Рекомендований час сеансів при постійному використанні в середньому 10-20мінут в день. Еритемний ефект досягає максимуму при температурі в приміщенні 20-25 градусів і знижується при температурах вище або нижче цих значень. Невелика сумарна потужність ламп (60Вт) і малоінтенсивне світловий потік (360лм) дозволяють, при рекомендованому використанні, уникнути будь-яких можливих негативних наслідків, пов'язаних з впливом ультрафіолетового випромінювання на організм.

Освітлювач комплектується таймером зі звуковим сигналом (хвилини, секунди), що дозволяє користувачу не перевищувати отримувану розрахункову дозу УФ-променів.

Ресурс ламп - 2 - 4 тис. часов (залежить від єлектромережі). Собівартість сеансу терапії в комфортних звичних умовах приблизно 10 гривень (не хвилина, а весь сеанс, при  мінімально +1 комплекті ламп ). А якщо повністю використовувати ресурс електронного блоку з регулярною заміною ламп протягом 10 років, то собівартість сеансу знижується в два рази.

Один комплект ламп розрахований приблизно на рік-два. Далі ефективність експлуатації ламп поступово знижуватиметься, УФ потік слабшатиме, тому потрібна їх своєчасна заміна.


        Освітлювачі для засмаги  ОЕН230 за багато років продажів здобули тільки позитивні відгуки. Простота у використанні і ефективність при невисокій ціні - головні плюси цих приладів.

        Також використовуються для профілактичного опромінення домашніх тварин і птахів (для вироблення вітаміну D).


Побічні дії:

Якщо лікування проходить без прийому фотосенсебилизаторов, побічні дії мінімальні і пов'язані тільки з дією ультрафіолету ― свербіж шкіри, сухість шкіри, почервоніння та опіки шкіри (при надмірно високом дозуванні УФ-променів). Для їх запобігання необхідно правильно визначати фототип шкіри, здійснювати підбір доз ультрафіолету.

Протипоказання:

Меланома або рак шкіри в анамнезі, захворювання шкіри з порушенням механізмів відновлення ДНК та ризиком розвитку новоутворень (пігментна ксеродерма, синдром Блума, синдром сімейного диспластичного невуса); захворювання, перебіг яких погіршується при впливі ультрафіолету (червоний вовчак, аутоімунний тиреоїдит), захворювання очей (катаракта, відсутність кришталика), туберкульоз,  підвищена фоточутливість , захворювання щитовидної залози , висока температура та ін..


Звертаємо вашу увагу: при перевезенні під впливом вібрації можливі незначні механічні ушкодження. 

Перше, що потрібно зробити при отриманні – оглянути прилад на цілісність. ВИКЛЮЧНО В ПРИСУТНОСТІ ПРЕДСТАВНИКА НОВОЇ ПОШТИ. При  виявленні ушкоджень(тріщини, сколи, розбиті лампи) не треба нічого робити, достатньо щоб співробітник НП зафіксував їх і склав акт. У цьому випадку Покупцеві замінюється  швидко прилад з урахуванням усіх сплат, а збитки компенсує нам вантажоперевізник.  

Наступний етап перевірки – перевірка працездатності. ТАКОЖ ВИКЛЮЧНО В ПРИСУТНОСТІ ПРЕДСТАВНИКА НОВОЇ ПОШТИ.   Якщо , наприклад, несправна розетка у відділенні НП і з цієї причини сталося замикання, це не вина відправника та отримувача приладу. Іноді можливі ситуації коли лампа вискакує з пазів тримача або виходить з необхідного положення від вібраціі при перевезенні .  У цьому немає нічого страшного,  і легко виправляється, механічним шляхом за 10 секунд на місці. Якщо раптом при отриманні виявилося таке непорозуміння - необхідно відразу ж зв'язатися з нами, не роблячи жодних дій, щоб уникнути деформації лампи або тримача.Із ймовірністю 90% усі питання оперативно буде вирішено. Гарантійні зобов'язання строком 12 місяців набирають чинності з тієї хвилини , коли товар був придбаний,тобто повністю оплачено.

Відповідно до ЗУ "Про захист прав споживачів", прилади электронні належної якості та відповідні заявленим характеристикам , не підлягають поверненню та обміну з суб'єктивних причин споживача.

 • ₴3480.00 грн.
 • ₴3170.00 грн.

Погодьте з Продавцем спосіб оплати та доставки.

Доставка:
 • Самовивіз
 • Адресна доставка  — 150 грн
 • Нова пошта, Делівері – за тарифами перевізника
Оплата:
 • Безготівка для юр. осіб
 • Безготівка для фіз. осіб

Переглядів: 4085

Просмотренные товары

Інтернет магазин med-svet.com.ua - товари медичного призначення та витратні матеріали до них.