МIНI-СОЛЯРIЙ ДОМАШНIЙ ЛІКУВАЛЬНИЙ з таймером

Відгуків: 3 / Написати відгук

 • Виробник: Мед-Свет
 • Код товару: МИНИ-СОЛЯРИЙ ДОМАШНИЙ ЛЕЧЕБНЫЙ ОЭН 230 с таймером
 • Наявність: 2-3 Days
 • МIНI-СОЛЯРIЙ ДОМАШНIЙ ЛІКУВАЛЬНИЙ з таймером
 • Print:


Загальне користування прибору "Домашній солярій - опромінювач ОЄН-230":

- отримання безпечного м'якого і гарної засмаги,

- поповнення УФ-недостатності,

- підвищення загального імунного тонусу організму,

- стимулюючого впливу на волосяний покрив,

- профілактика рахіту у дітей,

- лікування шкірних захворювань в домашніх умовах або в дитячих, санаторно-курортних і оздоровчих установах.

          Рекомендован не тільки для отримання засмаги, але і для лікування псоріазу, екземи, вітіліго, атопічного дерматиту та інших шкірних захворювань як допоміжний засіб.

      Використовуються спеціальні вітальні люмінесцентні ерітемние лампи ЛЕ 30 М низького тиску з великою часткою променів UV-A в спектрі випромінювання від 290 до 380нм. Ерітемні лампи випромінюють світловий потік, який найбільш близький за характеристиками сонячних променів на рівні поверхні землі. Свого максимуму випромінювання ламп досягає в діапазоні 310-340нм. Виробництво заводу "Лисма" . Лампи були розроблені в Радянському Союзі профільним НДІ Джерел світла, виробляються і успішно застосовуються в наші дні в лікувально-оздоровчих і дитячих установах, домашніх умовах для вироблення організмом вітаміну D, засмаги, поповнення ультрафіолетової недостатності (у географічних зонах з недостатнім природним сонячним освітленням, а так само для людей не мають можливості його отримувати в необхідному обсязі). Використовуються у тваринництві для стимуляції зростання молодняку ​​та профілактики рахіту.

   Для курсового і профілактичного багатопрофільного використання. ___________________________________________________________

   Освітлювач представляє собою підвісний горизонтально-вертикальний світильник відкритого типу довжиною 1 м, шнур 1,5м. Випускається у двох варіантах:

- з електронним запуском (корпус пластик/алюміній), вага 2кг

- з дросельним електромагнітним баластним запуском (корпус-повністю алюміній, захисна декоративна решітка , стійкий до перепадів напруги в мережі), вага 5,5 кг, зі штативом не йде.   +100грн


Захисні окуляри  в комплекті. 
За бажанням покупця може комплектуватися спеціальними окулярами з поліпшеними характеристиками .

Комплектація додатковими окулярами (заміна) :Titan Master -200грн, Titan Defender - 280грн (+80грн), Titan Blue - 320грн (+120грн)

       При розміщенні на відстані 1,2-1,5 м дозволяє досягти рівномірної засмаги всього тіла людей середнього зросту . Рекомендований курс для отримання безпечної засмаги вказаний у паспорті з урахуванням особливостей людей з темною і світлою шкірою. Рекомендований час сеансів при постійному використанні в середньому 10-20мінут в день. Єрітемний та лікувальний ефект досягає максимуму при температурі в приміщенні 23-25 ​​градусів і знижується при температурах вище 30 або нижче 18 градусів та відносній вологості понад 70%. Невелика сумарна потужність ламп (60Вт) і малоінтенсивне світловий потік (360лм) дозволяють, при рекомендованому використанні, уникнути будь-яких можливих негативних наслідків, пов'язаних з впливом ультрафіолетового випромінювання на організм.

Освітлювач комплектується таймером зі звуковим сигналом (хвилини, секунди), що дозволяє користувачу не перевищувати отримувану розрахункову дозу УФ-променів.

Ресурс ламп - 2 - 3 тис. часов (залежить від єлектромережі). Собівартість сеансу терапії в комфортних звичних умовах приблизно 10 гривень (не хвилина, а весь сеанс, при  мінімально +1 комплекті ламп ). А якщо повністю використовувати ресурс електронного блоку з регулярною заміною ламп протягом 10 років, то собівартість сеансу знижується в два рази.

Один комплект ламп розрахований приблизно на рік-два. Далі ефективність експлуатації ламп поступово знижуватиметься, УФ потік слабшатиме, тому потрібна їх своєчасна заміна.

Ціна в комплектації з двома запасними лампами додатково +750грн

У комплектації зі складним переносним штативом (висота 1,25-2м, можливість горизонтального кріплення світильника, можливість кріплення двох світильників одночасно) +1400грн


        Освітлювачі для засмаги  ОЕН230 за багато років продажів здобули тільки позитивні відгуки. Простота у використанні і ефективність при невисокій ціні - головні плюси цих приладів.

        Також використовуються для профілактичного опромінення домашніх тварин і птахів (для вироблення вітаміну D).


Побічні дії:

Якщо лікування проходить без прийому фотосенсебилизаторов, побічні дії мінімальні і пов'язані тільки з дією ультрафіолету ― свербіж шкіри, сухість шкіри, почервоніння та опіки шкіри (при надмірно високом дозуванні УФ-променів). Для їх запобігання необхідно правильно визначати фототип шкіри, здійснювати підбір доз ультрафіолету.

Протипоказання:

Меланома або рак шкіри в анамнезі, захворювання шкіри з порушенням механізмів відновлення ДНК та ризиком розвитку новоутворень (пігментна ксеродерма, синдром Блума, синдром сімейного диспластичного невуса); захворювання, перебіг яких погіршується при впливі ультрафіолету (червоний вовчак, аутоімунний тиреоїдит), захворювання очей (катаракта, відсутність кришталика), туберкульоз,  підвищена фоточутливість , захворювання щитовидної залози , висока температура та ін..


Гарантійні зобов'язання строком 12 місяців набирають чинності з тієї хвилини , коли товар був придбаний,тобто повністю оплачено.

Звертаємо вашу увагу: при перевезенні під впливом вібрації можливі незначні механічні ушкодження. 

Перше, що потрібно зробити при отриманні – оглянути прилад на цілісність. ВИКЛЮЧНО В ПРИСУТНОСТІ ПРЕДСТАВНИКА НОВОЇ ПОШТИ. При  виявленні ушкоджень(тріщини, сколи, розбиті лампи) не треба нічого робити, достатньо щоб співробітник НП зафіксував їх і склав акт. У цьому випадку Покупцеві замінюється  швидко прилад з урахуванням усіх сплат, а збитки компенсує нам вантажоперевізник.  

Наступний етап перевірки – перевірка працездатності. ТАКОЖ ВИКЛЮЧНО В ПРИСУТНОСТІ ПРЕДСТАВНИКА НОВОЇ ПОШТИ.  Іноді можливі ситуації коли лампа вискакує з пазів тримача або виходить з необхідного положення від вібраціі при перевезенні .  У цьому немає нічого страшного,  і легко виправляється, механічним шляхом за 10 секунд на місці. Якщо раптом при отриманні виявилося таке непорозуміння - необхідно відразу ж зв'язатися з нами, не роблячи жодних дій, щоб уникнути деформації лампи або тримача.Із ймовірністю 90% усі питання оперативно буде вирішено. 

Відповідно до ЗУ "Про захист прав споживачів", прилади электронні належної якості та відповідні заявленим характеристикам , не підлягають поверненню та обміну з суб'єктивних причин споживача.

 • ₴3600.00 грн.
 • ₴3230.00 грн.

Погодьте з Продавцем спосіб оплати та доставки.

Доставка:
 • Самовивіз
 • Адресна доставка  — 150 грн
 • Нова пошта, Делівері – за тарифами перевізника
Оплата:
 • Безготівка для юр. осіб
 • Безготівка для фіз. осіб

Переглядів: 4499

Просмотренные товары

Інтернет магазин med-svet.com.ua - товари медичного призначення та витратні матеріали до них.