Солярії домашні лікувальні ОЕН на універсальному штативі з таймером

Відгуків: 3 / Написати відгук

 • Виробник: Мед-Свет
 • Код товару: Солярии домашние лечебные ОЭН на универсальном штативе
 • Наявність: В наявності
 • Солярії домашні лікувальні ОЕН на універсальному штативі з таймером
 • Print:


Освітлювач дволамповий ОЕН230 на універсальному штативі є світильник відкритого типу довжиною 1 м на переносному розкладному штативі зі шнуром 1,5 м і виделкою живлення.

Загальна вага-6кг (2+4кг).

Захисні окуляри MAX TITAN в комплекті. Вартість додаткових окулярів- 200 грн. За бажанням покупця може комплектуватися спеціальними окулярами з поліпшеними характеристиками Universal Titan (при наявності) вартістю 280грн або Fitter Sigma за 320грн .

Освітлювач комплектується таймером зі звуковим сигналом (хвилини, секунди), що дозволяє користувачу не перевищувати отримувану розрахункову дозу УФ-променів.

При розміщенні на відстані 1,2-1,5 м дозволяє досягти рівномірної засмаги всього тіла людей середнього зросту. 

Приймати сеанси засмаги можна як в положенні стоячи (сидячи), так і в положенні лежачи. Універсальний штатив регулюється по висоті від 1.2 до 2 метрів.

Можливе кріплення одночасно двох приборів. Для одночасного користування двома людьми вони кріпляться в різні боки. Для посилення Еритемного ефекту можливе кріплення двох освітлювачів в одну сторону для однієї людини (вертикально).  Штатив досить простий у використанні, швидко складається для перенесення або зберігання. Займає мало місця у складеному стані. Вага штатива - 4кг . Як сам солярій, так і штатив мають пакувальні коробки.

 Рекомендований курс для отримання безпечної засмаги вказаний у паспорті з урахуванням особливостей людей з темною і світлою шкірою. Рекомендований час сеансів при постійному використанні в середньому 10-20 хвилин в день.

 Еритемний ефект досягає максимуму при температурі в приміщенні 20-25 градусів і знижується при температурах вище 30 або нижче 18 градусів Цельсія та відносной вологості більш 70%.

Невелика сумарна потужність ламп (60Вт) і малоінтенсивне світловий потік (380лм) дозволяють, при рекомендованому використанні, уникнути будь-яких можливих негативних наслідків, пов'язаних з впливом ультрафіолетового випромінювання на організм.

Ресурс ламп - 2-3тис.часов (залежить від якості електромереж).  Один комплект ламп розрахований приблизно на рік-два. Далі ефективність експлуатації ламп поступово знижуватиметься, УФ потік слабшатиме, тому потрібна їх своєчасна заміна. 

Собівартість сеанса терапії в комфортних звичних умовах приблизно 10 грн (не хвилина, а весь сеанс, при  мінімально +1 комплекті ламп ), а якщо повністю використовувати ресурс електронного блоку з регулярною заміною ламп протягом 10 років, то знижується вдвічі.


Освітлювачі для засмаги  ОЄН-230 за багато років продажів здобули тільки позитивні відгуки. Простота у використанні і ефективність при невисокій ціні - головні плюси цих приладів.


Загальне користування прибору "Домашній солярій - опромінювач ОЄН-230":

- отримання безпечної м'якої і гарної засмаги,

- поповнення УФ-недостатності,

- підвищення загального імунного тонусу організму,

- стимулюючий вплив на волосяний покрив,

- профілактика рахіту у дітей, сприятливий вплив на суглоби у дорослих,

- лікування (купірування) деяких шкірних захворювань в домашніх умовах або в дитячих, санаторно-курортних і оздоровчих установах. Рекомендований при псоріазі, екземі, вітіліго, атопічний дерматит та інших шкірних захворюваннях як допоміжний засіб,

- загоєння ран, опіків, виразок


    Вартість двох світильників ОЕН-230 з чотирма лампами на штативі -    +2850грн

   ОЕН230 на штативі з комплектом (2 або 4шт) додаткових ламп -    +750 / +1500 грн.


Побічні дії:

Якщо лікування або засмага проходить без прийому фотосенсебилизаторов, побічні дії мінімальні і пов'язані тільки з дією ультрафіолету ― свербіж шкіри, сухість шкіри, почервоніння та опіки шкіри (при надмірно високом дозуванні УФ-променів). Для їх запобігання необхідно правильно визначати фототип шкіри, здійснювати підбір доз ультрафіолету.

Протипоказання:

Меланома або рак шкіри в анамнезі, захворювання шкіри з порушенням механізмів відновлення ДНК та ризиком розвитку новоутворень (пігментна ксеродерма, синдром Блума, синдром сімейного диспластичного невуса); захворювання, перебіг яких погіршується при впливі ультрафіолету (червоний вовчак, аутоімунний тиреоїдит), захворювання очей (катаракта, відсутність кришталика), туберкульоз,  підвищена фоточутливість ,. захворювання щитовидної залози , висока температура та ін..


Порядок складання:

- витягнути штатив та світильник із пакувальних коробок. Якщо на вулиці нижче +5 °С, необхідно витримати світильник при кімнатній температурі не менше 40-50 хвилин не включаючи.

- встановити штатив у робоче положення.


Складання для використання в горизонтальному положенні :

- виставити висоту штатива на мінімальне для користування значення (80-100см від площини, на якій лежить пацієнт)

- прикріпити на штатив кріпильну планку через середній отвір і надійно затягнути гвинт;

- з'єднати болтом будь-яке з крайніх отворів планки з бічним отвором у корпусі світильника при його положенні лампами вниз;

- розташувати ніжки штатива таким чином, щоб був забезпечений його невеликий нахил у бік, протилежний від площини світильника, щоб виключити його перехилення.


Складання для використання у вертикальному положенні :

- виставити штатив на висоту, порівнянну зі зростом пацієнта;

- прикріпити до штатива Г-подібну скобу та надійно затягнути гвинт

- до скоби прикріпити болтом кріпильну пластину під 90град. до підлоги;

- крайній бічний отвір пластини поєднати з будь-яким бічним отвором світильника і з'єднати їх болтом при положенні ламп вертикально вниз (сторона світильника з шнуром живлення, що виходить, - внизу).

- регулювати необхідну висоту (для кращого охоплення ділянок тіла світловим полем) або зміною висоти штатива або зміною кута планки до підлоги за допомогою болта.


Звертаємо вашу увагу: при перевезенні під впливом вібрації  іноді можливі незначні механічні ушкодження (дуже рідко). 

Перше, що потрібно зробити при отриманні – оглянути прилад на цілісність. ВИКЛЮЧНО В ПРИСУТНОСТІ ПРЕДСТАВНИКА НОВОЇ ПОШТИ. При  виявленні ушкоджень(тріщини, сколи, розбиті лампи)  не треба нічого робити, достатньо щоб співробітник НП зафіксував їх і склав акт. У цьому випадку Покупцеві замінюється  швидко прилад з урахуванням усіх сплат, а збитки компенсує нам вантажоперевізник.  

Наступне – перевірка працездатності. ТАКОЖ ВИКЛЮЧНО В ПРИСУТНОСТІ ПРЕДСТАВНИКА НОВОЇ ПОШТИ . Іноді можливо що лампа вискакує з пазів тримача від вібраціі або виходить з необхідного положення.  У цьому немає нічого страшного,  і легко виправляється, механічним шляхом за 10 секунд. Якщо раптом при отриманні виявилося така неприємність - необхідно відразу ж зв'язатися з нами, не роблячи жодних дій, щоб уникнути деформації лампи або тримача.Із ймовірністю 90% усі питання оперативно буде вирішено на місті. Гарантійні зобов'язання строком 12 місяців у найповнішому обсязі набирають чинності з моменту, коли товар був придбаний,тобто повністю оплачено.

Відповідно до ЗУ "Про захист прав споживачів", прилади электронні належної якості та відповідні заявленим характеристикам , не підлягають поверненню та обміну з суб'єктивних причин споживача.


 • ₴4900.00 грн.
 • ₴4600.00 грн.

Погодьте з Продавцем спосіб оплати та доставки.

Доставка:
 • Самовивіз
 • Адресна доставка  — 150 грн
 • Нова пошта, Делівері – за тарифами перевізника
Оплата:
 • Безготівка для юр. осіб
 • Безготівка для фіз. осіб

Переглядів: 1530

Просмотренные товары

Інтернет магазин med-svet.com.ua - товари медичного призначення та витратні матеріали до них.